Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom felmászott az...

Nittababy kérdése:

Kislányom felmászott az asztalra és fejre esett a padlón sebes az orra meg a homloka de semmi baj ti vinnétek megnézetni a fejét orvossal vagy ha nincs baja akkor nem kell?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 13:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Semmi baja nincs nevetgél jókedvű nincs hányingere semmi olyan ami fejproblémára utalna!!elég nagyot eset!!
2013. okt. 21. 13:42
 2/12 anonim ***** válasza:
ilyen nagy esásnél igen. ha fel is szakadta abőre akkor tényleg nem kis esésről van szó. AZ más amikor lefordul aa kanpéról mondjuk a szönyegre meg más ez. inkább nézzék meg fölöslegesen minthogy baj legyen. Azért egy asztal magas, nagyon figylej rá hogy többet nehogy megtörténjen. mekkora a gyerek?
2013. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel én túl parázós vagyok,lehet elvinném,de az orvosát mindenképp felhívnám és elmondanám neki mi történt és ő nyilván elmondaná,hogy indokolt-e vinnem vagy sem.
2013. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért mutasd meg orvosnak, mert lehet agyrázkódása is.
2013. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak horzsolása van!2 és fél éves!
2013. okt. 21. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Én elvinném, a fiam csak a kanapéról esett le szőnyegre, de akkor is elvittem. Máskor figyelj jobban, egy 2,5 éves már tudhatná, hogy az asztalra nem mászunk, a 16 hónaposom is tudja.....
2013. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gyerekorvoshoz elég elvinni ugye??
2013. okt. 21. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Ne törődj az okoskodókkal! Ők mindent jobban tudnak mindenkinél. Az ő gyerekük biztos mindig szót fogad és soha nem rosszalkodik. Gondolom nem aludtál vagy tévét néztél amikor leesett a kislányod.

Az én kislányom a múltkor a székről esett le, amikor kötöttem be a cipőfűzőjét (1 éves). Telibe a fejére esett. Ennek ellenére csak egy kicsit sírt, utána ugyanúgy virgonckodott, ahogy szokott. Este volt, egyedül voltunk itthon, gyorsan felhívtam az ügyeletet. Nagyon kétségbe estem. Azt mondták, hogy ne vigyem be, csak figyeljem a reakcióit. Ez egy lassabb folyamat, ha valami agyi károsodást szenvedett. 24-48 óra megfigyelés. Figyeld, hogy nem lesz-e aluszékony, ha elalszik, akkor picit pöcköld meg, hogy reagál-e rá. Szerintem nyugodj meg, nem lett semmi baja. De, ha megnyugtat, hívd fel te is a gyermekügyeletet, mond el mit történt. Majd, írj, hogy mi lett! :)

2013. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy okoskodás, de én aggódom és aggódtam a gyerekemért. Te is felhívtad az ügyeletet, akkor a kérdező miért ne tenné? olyantól kapjon választ a kérdéseire, akinek orvosi diplomája van. Lehet, hogy szerencsés vagyok, de nekem nem szokott igazán rosszalkodni a kisfiam, huncutkodik, de tudja, hogy asztalra, székre, padra nem mászunk. Soha nem engedtem, le sem esett róla, cipőt pedig vagy az ölemben kötök vagy a földön ülve, amíg nem biztosan ül. Jobb a baleseteknek elébe menni. Ha rendel a gyerekdokid hívd fel, kérdezd meg mit csinálj, vagy vidd el hozzá.
2013. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16orától rendel elviszem köszönöm a válaszokat
2013. okt. 21. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!