Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba keksz vagy jó a háztartás...

Edus83 kérdése:

Baba keksz vagy jó a háztartási keksz? Régen háztartási kekszet kaptunk, most mért nem jó? 8hós kicsi lány anyukája.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Nézd meg mindkettő összetételét.
2010. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Én háztartási kekszet adok épp ugy 8 honapos kis fiamnak nincs semmi baja tőle.
2010. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából mindkettő mehet már a 8 hós babádnak!

Én 6 hónapos kortól darálok a fiam gyümijébe felváltva baba illetve háztartási kekszet!Mikor mire volt pénz,hiszen a baba keksz baromi drága!

A védőnőnk pedíg semmi rosszat nem mondott a háztartási kekszre mikor mondtam neki!8 hósan már bőven mehet:)

2010. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legolcsóbb, ha te magad sütsz neki kekszet. Én ezt csinálom. Kb fél ora alatt meg van. És baromi finom (sürün kell sütnöm, mert megeszem). De szerintem a háztartási keksz is tuti jo a babának.
2010. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Gondolkoztam...:)

Szerintem jó a háztartási is, baja nem lesz tőle biztos. De kb. olyan szerintem ez is, hogy az olcsóbb vagy a drágább párizsit add. Mindkettő ehető, sőt finom is, csak valószínűleg a drágább több természetes anyagot tartalmaz.


Konkrétan nem tudom, melyik miből áll, egyszer néztem a ht kekszet, de akkor nem volt szimpi, hogy adjak neki bele a babának.

2010. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5hónaposan már kapott háztartási kekszet és babapiskótát. Vettem neki babakekszet is,de az az igazság hogy az fele annyira sem ízlett neki. Hamarosan 7hónapos lesz,és már eszi a kenyeret is. Néha belekóstol a mi ételünkbe is,nincs semmi baja tőle.
2010. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

na, ez nem az én napom...

Az 1. voltam. Bocs!

2010. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én háztartási kekszet adtam neki, mert a babakekszet nem volt hajlandó megenni még úgy sem, hogy gyümölccsel összekevertem neki. A ht kekszet a mai napig is imádja. 2 éves.
2010. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én baba kekszet adok,tény nagyon drága,bár sokáig elég nem sokat eszik belőle,de csak elgondolkoztam,hogy régen háztartásit kaptunk:))
2010. okt. 4. 16:17
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

en tehentejen (kamilla teaval higitva) nottem fel, 2 hetes koromtol azt kaptam, megsincs semmi bajom

ma mar "megeszik" azt az anyukat, aki tehentejet mer adni a gyereknek 2 eves kora elott

ez reszben a mai "percre pontosan kovessuk a babakonyvet"divatnak es a reklamoknak koszonheto, masreszben viszont a mai dolgok mar nem a regiek, nem a szomszedtol van a tej, hanem a olti sok e-betuset vesszuk, a zoldsegek, gyumolcsok vitamin helyett noveszto es szinezo anyagokat tartalmaznak, de talan a haztartasi keksz meg a regi :)

2010. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!