Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg gond vagy más...

Ez tényleg gond vagy más szerint is hülyeség?

Figyelt kérdés
Ki kérném más véleményét is. A védőnőnk elküldött dévényeshez,mer a kislányom kúszáskor egyszerre 2 kézzel húzza magát előre. Második ok: Négykézláb nem hintázik. (Még nem tudom felemelkedi sem négykézlábra) Harmadik ok:Hasrol hátra nem fordul. Ma lett 8 hónapos.
2023. febr. 6. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi idősen szerintem màr gond, szerintem vidd el dèvènyeshez.
2023. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
6 hónapos korra kellene oda vissza fordulni. vidd el, abból baj tutira nincs:) inkább lássa egy szakember és ne legyen gond, mint ne lássa és legyen.
2023. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
A hasról hátra kicsit késésben van, de a többi szerintem nem gond egyáltalán. Ha van lehetőséged, a Dévényes csak segíthet, de kifejezetten szükség szerintem még nincs rá ezen a ponton.
2023. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez mindenképpen gyógytornára szorul.

Jól látja a védőnő.

2023. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A hasrop hatra fordulast mar regen tudnia kellene...igaza van a vedononek..a tobbit nem tudom baj-e,de ez a fordulas mar problema.
2023. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
5 és fél hónapos a kisfiam, és hasról hátra és vissza is fordul.
2023. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

a váltott kézzel kúszás azért kell, hogy az agy jobb és bal féltekét összehagolja. ezen segíteni tudsz pl azzal a gyakorlattal, ha a hátára fekteted a babát, és a bal kezével a jobb bokáját érinted össze, ezt mondjuk 10x, de keress egy tetsző dalt, mondókát, és arra csináljátok végig. ha rövidebb a dal 2x egymás után, ha hosszabb 1x, majd a másik oldal: jobb kéz bal láb.

a fordulást mutathatod neki, kéz kinyújt előre és arra az oldalra fordítsd, de ne fordítsd át, hagyd hogy ő fejezze be a fordulást. esetleg youtubeon nézz videót, hogyan fordítsd át.

de lehet hogy feszes valahol a babád egy kicsit, nincs ezzel gond, pikkpakk tudják orvosolni :) akár tornával szakember! (fontos hogy tudja mit kell tornáztatni, mi nem jó) vagy dévényes. ártani nem tud, menjetek 😉

2023. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

A fejlesztés nem mumus, nem valami bélyeg amitől félni kell vagy hárítani kellene mint egy katasztrófát.

Mutasd meg dévényesnek a gyereket, van némi elmaradása, minél előbb jobb korrigálni.

2023. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem gond,mindenképpen vidd el gyógytornászhoz!
2023. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy írták, nem mumus a dévényes és igen, picit levan maradva, főleg a forgásdal, amit még pikk pakk lehet orvosolni. Nekem is kellett vinni, mert ő a lábával csinálta ezt, hogy egyszerre húzta, vagyis csak húzta volna, mert haladni alig haladt. Elmentünk, felmérte. Megmutatta, hogy kell tornáztatni otthon is. Utána egy hét múlva megint mentünk, a harmadik alkalomra úgy mentünk, hogy szabályosan kúszott. Mondta is, hogy nem kell többet, csak panasz esetén.
2023. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!