Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy gond van?...

Lehetséges, hogy gond van? Kb. 2 napja olyan, mintha kicsit kisebb lenne a pocim. 14 hetes vagyok, kb két hete látszik már, hogy van valaki odabent :), de most olyan, mint ha visszább ment volna! Lehet hülyeségnek gondoljátok, de azért én aggódom...

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy puffadsz is kicsit,ezért.Nem ettél valami olyat,ami puffaszthat?
2009. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dehogy hülyeség ,de aranyos vagy ,hogy igy félsz!!

Menj el orvoshoz ,lehet nincs semmi baj csak te annyira nézegeted hogy már kissebnek látod ,nem hinném hogy baj lenne ,akkor vérezgetnél is!!

Menj orvoshoz vissza ,soron kívül fogadják a kismamákat!!

És ird majd meg mi volt!!

Puszi és ne félj üdv Niki akiegy 8 hós babuci anyukája

2009. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Kicsit stresszes vagyok az elmúlt napokban és nem nagyon van étvágyam! Lehet, hogy ez is közrejátszik?
2009. ápr. 16. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel,a hasad se nő!Egyél rendesen és visszanyered a pocakod.


első

2009. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszike az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok!

Niki! Sok boldogságot a babucihoz! :)

2009. ápr. 16. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Neked is lesz boldogság, majd meglátod!!

Már van is!!!! És ne stresszelj,mert az mindkettőtöknek árt!!


Nyugi minden ok lesz! Niki

2009. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én is pont így vagyok, mint te. Nekem is olyan 11-12 hetesen kezdett el látszódni, és kb a 14. hét végéig én szerintem semmit sem nőtt. Sőt, volt olyan nap nekemis, hogy kisebbnek láttam. Most tartok a 15. hét közepén és mostanában látom, hogy nőtt valamicskét. Ráadásul mivel én is aggódok mindenen kedden megnézettem és a babával rendben volt minden. Sőt megmondták, hogy kisfiú! Azóta (hú 3 napja!) nyugodtabb vagyok. Amúgy ma reggel mintha kisebb lenne... :-) Szerintem ez attól is függ, hogy hova helyezkednek. Amíg van helyük ficánkolni addig azt ki is használják. Én megfigyeltem, hogyha sokat fekszek hanyatt, akkor ha felállok picit kisebb, mintha mondjuk sétálok egy órát. Ne aggódj, tutira minden okés odabent!
2009. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

35 hetes kismama vagyok és én még mostanában is van hogy kisebbnek látom a hasam, néha meg nagyobbnak. Ez a baba elhelyezkedésétől függ, vagy a méh állapotától. Reggel pl. nekem is kisebbnek tűnik mindig, de ha eszem és a belekben lesz cucc akkor már nagyobb:)

Boldog babavárást!

2009. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Ma voltam bent a munkahelyemen( 3 hete először) és a kollégáim rögtön megjegyezték, hogy mennyit nőtt a pocakom! :) Úgyhogy hála nektek és a mai elismerő szavaknak megnyugodtam! :):):):)

Köszi mégegyszer!

2009. ápr. 17. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!Na látod,csak bebeszélted magadnak!:))

Kívülállók jobban látják a változást!:)))

Kellemes babavárást!!!


Első válazoló (16+2heteske)

2009. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!