Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második gyermekeként mindent...

A második gyermekeként mindent ugyanúgy megkap, mint az első kapott?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha az elsővel voltatok babamozin, kismamafotózáson, a másodikkal is? Ha az elsőnek pl. étteremben tartottátok a szülinapját, a másodiknak is?


Tehát nem arra gondolok, neki mindenből újat vettetek-e, hanem eseményekre.



2023. febr. 7. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Csak azokat a dolgokat, amiknek értelme volt. Se a babamozi, se az első szülinap ünneplése nem a gyereknek fontos, de hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, melyiknek hol volt a szülinapja tartva.

Ami neki fontos, azt ugyanúgy megkapta, persze.

2023. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mindent ugyanúgy megkap, mint az első gyerekünk.
2023. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Babúszásra pl nem jártam a kicsikkel, mert elköltöztünk, itt helyben nem volt, két-három gyerekkel meg már neki nem indultam... De igen, babamozin mindháromszor voltunk, étteremben meg egyszer sem, szóval kb ugyanaz. :)
2023. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Gyerekkel nem kéne étterembe menni, mert zavarjátok a többi embert...
2023. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Étteremben nem egy gyerek zavarja a többi embert, hanem egy viselkedni nem tudó ember, mindegy, hogy gyerek vagy felnőtt.

A második gyerek is megkaphat mindent ani vehető, de ugyanazt a figyelmet tuti nem.

2023. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva.

A "naggyal" (4) se babamozin, sem kismama fotózáson nem voltam. A "kicsivel" (1.5) igen. De ez egyik sem a gyerekemnek járt, hanem nekem.

Ezeken kívül igen, minden ami őket érinti. Legyen az szülinao ünneplés vagy bármi.

2023. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!