Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes babám picit náthás,...

4hetes babám picit náthás, illetve 'szürcsög' az orra, főleg éjszaka. Hány hónapos kortól ajánlott használni az orr porszivót?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Már most is használhatod. Az elején pláne fontos, mert még nem forog, jobban lerakódik neki. Nagyon fogja utálni, de muszáj.
2008. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én így csinálom a kezdetek óta: tengervizes orrspray, hogy fellazuljon a váladék. Néhány perc múlva orrszívózás. Elég brutális dolognak tűnik, de tényleg jobb, mintha lerakódna, és betegebb lenne.

Legutóbb vettem neki orrcseppet is, amit utána cseppentettem, mert az előzőek nem használtak.

2008. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívjad, nagyon fontos, mert nem tud szuszogni a száján csak síráskor és hamar szövődménye lesz, ha nem takarodik. De orrcseppet ha lehet ne használj. A tengervizest is csak naponta max kétszer, mert árt a nyálkahártyának és az előző válaszból is láthatod, milyen hamar hozzászokik. Szívjad gyakrabban inkább.
2008. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A harmadiknak üzi: nem szokott hozzá a lányom, mert a 2 év alatt max. 5x volt taknyos. Legutobb viszont nem csupán egy orvos nélkül is gyógyuló megfázása volt, azért kellett neki más orrspray és egyéb gyógyszer is.

A kérdezőnek: Itt a leírása: [link]

2008. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!