Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért recseg a teljesen új...

Miért recseg a teljesen új bébiőrünk? Tanácstalan vagyok. Így éjszaka nem tudjuk használni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Minek a bébiőr?

A legjobb, ha veled egy szobában alszik 5-6 hós koráig minimum.


Nem bánom, ha a fentiekért lepontoznak, így látom helyesnek.

2009. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene együüt aludni 5-6 hónapos koráig?
2009. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már kihúzni bedugni a csatlakozókat?

Egy csatornára vannak állítva? A miénknek (Philips)az oldalán van egy kapcsoló és A,B,C,D csatornákra lehet váltani. Mindkettőn egyformára kell állítani, nekünk az "A"-n van.

Vagy az is lehet, hogy túl közel van egymáshoz a két állomás és gerjednek, zavarják egymást. A másik probléma lehet ha túl érzékenyre van állítva. Nekünk 2-esen van a 6-ból.

Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nálunk a közelben rendőrség van. Néha sajnos hallom amikor cébéznek, olyankor a miénk is recseg. Nálatok nincs esetleg? Sajna azzal nincs mit tenni max. az érzékenységet még lejjebb venni, hogy ne fogja be. De 2-nél lejjebb már nem veszem mert akkor már én is hallom, hogy ébren van a baba. Egyébként amikor pici volt 5-n használtuk de később rájöttem, hogy hülyeség, akkor nem tudok aludni, minden rezzenésére bejelez.

2009. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokat recseg és nem mozog a baba, akkor valami zavarja. Ha ezt nem tudjátok kiszűrni (nálunk pl. ha az utcán ugat egy kutya, recseg - pedig a 10. emeleten lakunk ...), akkor pedig érdemes lehet úgy állítani, hogy csak hangot közvetítsen, mozgást ne /sound, sound&movement funkciók/. Nekünk legalábbis van - Angelcare.
2009. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül: még akkor is recseghet, ha már nem bírja annyira az elem. Milyen tipusú bébiőröd van?
2009. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor recseg egy kicsit, ha a közelében van a mobiltelefon, vagy ha a net rádiós kapcsolaton működik.
2009. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előzőeken túl (azonos csatorna stb.): Mi használtan vettük a miénket, és az is recsegett, ha elemről működött, és nem recsegett, ha bedugtuk a konnektorba. Próbáljátok meg úgy, hogy mindkettőt bedugjátok.
2009. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak üzenném, hogy nem ez volt a kérdésem, és szeretném én eldönteni, hogy használok-e a bébiőrt vagy sem. És sok sikert kívánok Neked majd az átszoktatáshoz én ezt szeretném magamnak "megspórolni". Legközelebb tartsd meg magadnak a véleményed, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni.


(Amúgy meg tisztában vagyok azzal, hogy ha valaki nem teheti meg azt, h a babája külön szobában aludjon, akkor természetes, h egy szobában vannak, de mivel nekünk van egy kicsi szobánk, ezért mi úgy gondoltuk, h külön tesszük. Amúgy meg a férjem reggeltől estig vezet és nem szeretném, ha esetleg amiatt vezetés közben elaludna, hogy éjjel nem tudott pihenni)


A többi válaszadónak köszönöm az ötleteket, kipróbáltunk mindent és most nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, h működik. Az egyik régi konnektorba dugtam be és ott megy. Mert felújítottuk a házunkat és az új konnektorokban recseg, a régiben nem. Nem tudom, h milyen összefüggés van a kettő között, mert a régiben is új vezeték van!

2009. nov. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!