Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba miért ébred...

8 hónapos baba miért ébred állandóan éjszaka?

Figyelt kérdés
Eddig jól aludt, max 1-2 alkalommal ébredt, de egy ideje másfél óránként kel. Utoljára pár hetes kora körül aludtunk ilyen rosszul. :( Nem tudom mi lehet, fogzás, mozgásfejlődés, de remélem nem fog sokáig tartani. Nektek hogy alakult a 8-9 hónaposotok alvása? Meddig tart ez a borulás?
2023. febr. 10. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Hat éves korára kinövi.
2023. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagymozgások, fogzás volt a fő ok és óránként felébredtkb 2,5 éves koráig.Azt gondoltam hogy tragédia és amúgy tényleg az volt, mert mire az ember elaludt volna újra kelni kellett, de 1 ismerősöm mesélte hogy ők valami fél évig úgy aludtak, hogy éjféltől hajnali 5-ig fent voltak , ahhoz képest pld egész jó dolgom volt(mégha nem is így éreztem:D) Aki ebben nincs benn az nem is tudja milyen kimerítő éjjelente vagy 6-8-10 alkalommal kelni.
2023. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónapos kora óta másfél óránként kelt. Most 16 hónapos, kb 1 hete már csak 3-4 alkalommal ébred. Bízom benne, hogy nem esünk vissza. Sok oka lehet, fogak, mizgasfejlodes, szeparációs szorongás. En a mai napig nem tudom nálunk mi (volt) a baj .
2023. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3

Én pld 3 hónapos korától dolgoztam itthonról külföldre,mint reklámkeszítő.Kintről is jöttem szülési szabadságra)Úgyhogy,DE volt más dolgom is😁

2023. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt szeretnem en is tudni.9 honapos fiammal a ma ejszaka meg szornyubb volt mint altalaban a tobbi...
2023. febr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagy mozgások okozták. 7 hónaposan kezdte, tartott több, mint 1 hónapig a masszív rossz alvás. Jövő héten lesz 9 hónapos, most lekopogom, egész jól alszik. 1x eszik, azon kívül van olyan éjszaka, hogy 1-2x cumit kell neki adni.

De pl.most éjszaka 2x ki is kellett vennem megnyugtatni kicsit.

2023. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzás okozta, kb 2 hétig fél óránként kelt éjjel. Azt hittem megőrülök, aztán 2 hét után 2-3 nap alatt egyre jobb lett és elmúlt. (8 hónapos volt.)
2023. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ohh majd 1,5 évss korban szokott jönni egy újabb alvasborulás


Ez mind2 gyerekemnek 1 évig is tartott..

2023. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van 1 hete már, minden fél/egy órában ébred, van h beadom a cumit alszik is vissza, de van amikor egy órát is forgolódik, mozgolódik. Kétszer eszik éjjel még mindig (tápszeres), pedig napközben is sokat eszik, ételt és tápszert is. Kezdek nagyon kimerülni, szinte semmit nem alszok 😵‍💫 Fogakra gondolok, talán az is, hogy csak most kezd mászni, még csak körbe tud és hátrafele.

8 hónapos és 3 hetes a kisfiam

2023. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es nalunk is ugyanez van,nem aludtam napok ota megszakitas nelkul 1 orat.mára mar olyan karikák vannak a szemeim alatt,hogy Fester bácsi megirigyelhetné

5 voltam

2023. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!