Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 honapos kislany allandoan...

20 honapos kislany allandoan rajtam akar lenni?

Figyelt kérdés

Mar nem tudom mit csinaljak. Kb masfel honapja kezdödött.

Allandoan anya kell neki. Mar a baba kocsiban sem marad meg de a jardan se akar menni, csak ölbe.

Probalok hatarokat huzni de nagy hiszti lesz belöle mindig. Mar nagyon ki vagyok es a vilag leg rosszab anyukajanak erzem magam


2022. szept. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húzhatsz, felesleges.. Ezt hívják második szeparációs szorongásnak.. A gyereknek a biztonság kell, ami te vagy. El fog múlni, addig meg túl kell élni.
2022. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon halas vagyok a valaszert.

Környezetemben mindenki el itel ki oktat, mi az hogy anyas a gyerek.. en el rontottam valamit.

Mi az, hogy nem szoba tiszta. Mi az, hogy nem alszik el egyedül. Miert van meg cumija, miert iszik tapszert.. mindenert en vagyok a hibas mert velem van egesz nap:( lelkileg ki vagyok

2022. szept. 4. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás.
2022. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért van velem mert én vagyok az anyja, és én tudom mi a jó neki.

Mért nrm szobatiszta mert nem érett még meg rá, nagyon ritka hogy 20 hósan szobatiszta, inkább csoda számba megy a nagy átlag a 3 év. Kisgyermek nevelő vagyok kb ovi előtt teszik le a pelust,1-2 kivétellel.

2022. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy gond ha anyaként ennyire kivagy attól mit mond más. Boldog a gyermeked? Te így szereted? Akkor magasról tegyél arra, ki mit gondol. Ha Nekem és a gyerekemnek úgy esik jól egész nap rajtam lóg. Nekem is 20 hónapos a fiam. Nem szobatiszta, soha nem aludt még egyedül, cumizik, imád rajtam lógni és imádom ha rajtam lóg. 10 év múlva meg azért fogsz sírni, mert bagózik rád, használd ki ezt a rövid időt, míg te vagy neki a világmindenség. A legboldogabb vagyok ,hogy ennyire fontos vagyok neki és még sem hallom, ha valaki kritizál.
2022. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!