Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autós gyerekülést...

Melyik autós gyerekülést ajánljátok, ami dönthető, vagy ami nem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen idős a babád, mi hordozót használtunk 8 hós korig, és azóta rendes ülést, ami dönthető és később átalakítható ülésmagasítóvá, concor a márkája a brendonban kapható, kb. 40 e ft.
2008. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most 4 hós még,csak tervezzük még,hogy milyen legyen.
2008. dec. 27. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, mindenképpen legyen dönthető. Úgy kényelmesebb neki, ha alszik, mert nem bukik előre a feje.

Mi olyat vettünk, aminek a háttámlája leszedhető, és ülésmagasító lesz belőle. De sajna nem dől eléggé hátra.

2008. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi most vettünk gyerekülést karácsony előtt. 8 hós elmult a kicsi. látni fogod ha már kicsi lesz neki a hordozó.

szerintem mindenképpen dönthető legyen. van olyan ami 9kg-25kgig jó és lehet dönteni. szerintem ez a kategória a leg kihasználhatóbb. a kicsink most 8,30kg de tél van és kabátban pont jó neki az ülés. kabát nélkül is tökéletes. nagyon szereti. jol kilát benne. ez a mi ülésünk 26900Ft-ba került. szerintem tökéletes és célnak megfelel.

tehát a válaszom: DÖNTHETŐ. kényelmesebben alszik benne és nem bukik előre a feje - persze csak akkor nem ha döntve van.

2008. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!