Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák! Ti...

Kisgyermekes anyukák! Ti meddig használtatok autós utazásnál hordozót és mikortól gyerekülést?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 9 hónapos, nem nagyon akar megmaradni a hordozóban, ficánkol, kimászni, szabadulni akar. Szerintetek érdemes lenne leváltani egy gyerekülésre vagy még várjak vele egy kicsit, elvileg 15 hónapos korig ajánlják a hordozót. Ti, hogy vagytok ezzel?
2010. jún. 6. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg kényelmesen elfért benne. Nem kortó függ, hogy hordozó vagy kisülés, hanem a baba súlyától, hosszától, meg persze, hogy elvan-e a hordozóban. Sokan kénytelenek már hamarabb váltani, mert a babájuk félévesen eléri a 9 kilót, meg mivel nem lát ki belőle, nyűglődik benne.
2010. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem most 10 hónapos a babám, 82 cm és most fogunk váltani mert már nagyon kilóg belőle.
2010. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, és köszi a választ!

Nálunk is az a baj mint már írtam fentebb, hogy nagyon nyűglődik, pedig kényelmesen elférne még benne.

2010. jún. 6. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hónapos. Már Ő is ülne fel benne, bár még azért viszonylag jól elvan benne. Viszont hosszra kezd kicsi lenni, (kilóra csak 7700gr a babám) de jövőhéten megvesszük a gyerekülést.
2010. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos, és 9,5kg!! Szűk neki vállban, meg nem nagyon szereti a hordozót. Nekünk már megvan véve a gyerekülés, olyan, ami dönthető, de még nem mertem belerakni, de hamarosan eljön az idő. Szerintem már válthatsz, mert kényelmetlen lehet már neki.
2010. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melyik gyerekülést érdemesebb megvenni, a 0kg -tól vagy a 9kg -tól? Szerintem a 9kg -osat praktikusabb lenne, mert gondolom tovább bírja viszont, lehet, hogy az még kényelmetlen lenne a 9 hónapos babámnak?
2010. jún. 6. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

8 hónaposan vettünk 9-18 kilós gyerekülést. Onnan egy élmény lett az utazás, a hordozót már nagyon utálta a lányom.

Nyugodtan vegyél te is ekkora méretet a babádnak, nem lesz neki kényelmetlen! Ezek mind dönthetőek is, ha elalszik, akkor ledöntöd, ha ébren van, függőlegesben hagyod. Nagyon klassz.

2010. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elvileg 15 hós korig jó a hordozó, de szerintem egy egy éves gyereket képtelenség már hordozóban szállítani, mert egyszerűen nem maradna már meg benne. Az én fiam 7 hós múlt mikor vettünk neki 9-18 kg-os gyerekülést. És sokkal jobban el is volt már benne, mivel menetiránnyál megegyezően ült és jobban ki is látott. Szerintem is olyat vegyél ami 9 kg-tól van.
2010. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

9 hónapos a fiam, és ma először ült a gyerekülésben, ami 9-18 kg-ig van.Bár ő még csak 8,2 kiló, de 73 centi és már nem nagyon fér el a hordozóban.A hordozóban elöl vittem, amikor ketten mentünk, mert hátul nem szeretett egyedül ülni, de ma direkt nem ültem mellé hátra, és egy szava sem volt,élvezte, hogy kilát.Még nem ült fel,de ez dönthető, úgyhogy kényelmes volt neki.

2010. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!