Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek RSV-s lett a 2 hónapos...

Akinek RSV-s lett a 2 hónapos (lényeg, hogy csecsemő) babája, mik a tünetek? Milyen a gyógyulás? Marad utána valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, ez befolyásol valamit?

2023. febr. 14. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek látszott, hogy teljesen rátapadt a bőre a bordájára, úgy dolgozott minden izma a levegővételért. Sípolva vette a levegőt, alig bírtam aludni, annyira féltem, hogy megfullad éjjel. :( De elvileg éppen csak hogy nem volt kórházi eset. Youtube-on vannak videók, hogy hogy veszi ilyenkor a baba a levegőt. Máshogy, mintha csak más baja lenne.

Ha anyatejes, talán picivel könnyebben fog gyógyulni, de nem biztos.

Ki lehet belőle teljesen gyógyulni, nem marad semmi. Az én lányom hörgőtágítót kapott meg inhalálni kellett vele, kb 2 hét volt nagyon rossz és utána még hetekig köhögött. Ha szerinted RSV, akkor mindenképp vidd el dokihoz, mert nagyon sokszor kórház a vége, főleg pici babáknál.

2023. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!