Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jár dicséret sokak...

Miért jár dicséret sokak szerint azért, mert a 8 hónapos baba azt eszi, amit ők?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Én is adtam neki, ha olyat főztem, és a korának megfelelő volt. Semmi baja nem lett tőle.
2010. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem a korának megfelelőre gondolok természetesen, hanem mindenre...
2010. okt. 4. 22:43
 3/20 anonim ***** válasza:
Ja, az más. Ez számomra is kicsit durva, de szerintem mi is ettünk szinte mindent 8-9 hós korunkra, és mégis itt vagyunk.
2010. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

63%-os kedvenc anyukánkra gondolsz? Ne törődj vele, ő már 3,5 hónaposan keksszel tömte a gyereket, mert szerinte az kellett neki. És szerinte a tápszer mű, és xar, és a 6 hónapos korig való kizárólagos szoptatás is baromság. :(


Ne vedd fel a hülyeségeit, szegényke még mindig nem vette észre, hogy fölöslegesen osztja itt az észt.

2010. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
:) igen, rá gondoltam :)
2010. okt. 4. 22:51
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg ne törődj vele, én már feladtam, hogy vele bármiről is eszmecserét folytassak. Amióta itt vagyok az oldalon (január óta), azóta állandóan ezt olvasom tőle, hogy a tápszergyártók pénzelik az orvosokat, meg hogy már 3,5 hónaposan adta a gyereknek a tehéntejet meg az almát keksszel, és hogy a tápszer az csak egy mű izé, a gyereknek tehéntej kell, mert abban van a vitamin. Pfff...
2010. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ki ez a 63%-os kíváncsivá tettetek? Egyébként az első vagyok.
2010. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Na mindjárt keresek tőle valami szösszenetet. :) Pillanat.
2010. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
köszi:) Várom.
2010. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt van tőle egy apróság: Az elsőnek nincs igaza.Csak a tápszergyárak "tudósai" állítanak olyan képtelenséget,hogy a természetes táplálék árt a babának.Neked mit adott az anyukád? Mire vagy allergiás? Miben más a mai babák emésztőrendszere,mint az elődeiké ? Ha az övék képes volt feldolgozni az ételeket,a mai babáké miért nem? Éppen a tápszeres babák között sok az allergiás,mert az immunrendszerük nem tud ellenanyagot termelni.Érdekes módon régen hírét sem hallották az ételallergiáknak,csak az utóbbi 15-20 évben szaporodott a számuk.A felnőttkori betegségeknek pedig nem a csecsemőkori tápláláshoz van köze.

Vidéken szerencsére nem divat a tápszer,és a többi bébikaja.Egészségesebbek a gyerekek,mint sok tápszeres baba.

Természetesen a te dolgod,hogy mit adsz a gyerekednek.Ha rosszul döntesz,a te gyereked lesz beteg.


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 37%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-16 19:3

2010. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!