Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megsárgult cumival lehet...

Megsárgult cumival lehet valami kezdeni? Vagy kuka?

Figyelt kérdés

Tegnap bent voltunk a gyerekosztályon, ahol kapott teát. A játszócumija viszont brutál megsárgult tőle.

El lehet tüntetni valahogyan? Vagy kuka?


2023. febr. 15. 09:53
 1/6 A kérdező kommentje:
2023. febr. 15. 09:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom mennyire volt erős az a tea v miből volt? 😆 szerintem gondot nem okoz, csak esztétika:) max citromlével probalnam eltüntetni
2023. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Claymore_23 válasza:
100%
Ne dohányozzon! (Bocsi az alpári viccért muszály volt, a helyzet adta :D) esetleg ha szódabikarbónás vízbe áztatod, vagy citromlébe. De nálunk az összes cumi besárgult az idő múltával.
2023. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk sose volt eddig ilyen. Pedig a kisebb cumikat 8 hónapos koráig használta, addig nem fogadta el ezt a nagyobbat. De ez durva. Én nem tudom, milyen tea lehetett. De jó erős volt, az tuti. 😅
2023. febr. 15. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából csak nem szép,de semmi baja.Szerintem eltüntetni nem lehet róla,bár lehet próbálkozni az előttem felsoroltakkal.
2023. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Forràzàssal tisztìtod? Àllitólag attòl lehet. Nekem a kelyhem lett ilyen, kifőzni szoktam.
2023. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!