Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már túlérzékeny vagyok?...

Már túlérzékeny vagyok? Bebeszélem magamnak hogy a sógornőm irigy a kislányomra?

Figyelt kérdés

Szóval mikor a férjem eldöntötte, hogy a testvére és a menyasszonya lesznek a agyerek keresztszülei akkor úgy tűnt nagyon örülnek. A keresztelőn egy csomó kép készült róluk, és fel is raktak néhányat az iwiw-re a szokásos "Keresztlányunkkal" címmel.

Most tavasszal összeházasodtak, a kicsim volt a koszorúslány.

Azóta persze mindenki kérdezgeti, hogy nekik mikor jön már a baba. A sógorom mindig kitérő választ ad a sógornőm pedig azt mondja, hogy ő már nagyon szeretne egy babát.

A minap néztem az iwiw-et és látom, hogy az összes képet leszedték amin a kislányom van. Ez azért fura mert sok kép volt amin a gyerek szerepelt most meg semmi.

Nekem ez azért esik rosszul, mert ha nekem lenne egy keresztgyerekem az tuti, hogy tennék fel róla képet, mert tök büszke lennék, hogy van egy keresztgyerekem is. Félre ne értsetek ,nem várom el senkitől, hogy a profilja az én gyerekem képeivel legyen tele, csak az a fura, hogy több mint egy évig alig győzték felrakni a képeket a keresztgyerekükről, most meg ami volt leszedték, és még véletlenül sem raknak fel olyat amin a gyerek szerepel.

Szerintetek kérdezzek rá, hogy ez miért van, vagy hagyjam?


2010. okt. 5. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

én bizots rákérdeznék... furcsa. biztos irígy a csaj. vagy esetleg valami történt vele gyerekügyben, ami miatt nem akar most a gyerekekkel foglalkozni,senkijével....

lehet elment neki egy babája...

ezt nem azért írom, csak olvastam már ilyet, hogy ilyen okból valaki elfordul az addig szeretteitől.

2010. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, minden héten találkozunk. Amúgy még gyógyszert szed, amit nem értek, ha gyereket akar, na mind1
2010. okt. 5. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha a viselkedésükben nem látsz "fura" dolgokat, ami mondjuk alátámasztaná a feltevésed, akkor hagyjad...

ezek az internetes dolgok nagyon félrevezetőek tudnak lenni.Ha a kapcsolat ugyan olyan jó, és nem érzékeled, hogy gond lenne, akkor ne tedd szóvá szerintem.Lehet ezernyi oka, hogy leszedte a képeket...szerintem nem érnél el vele semmit, csak lehet fölösleges haragot gerjesztenél, ami ugye senkinek sem kell.

ha ez vigasztal az én tesóm oldalán egy kép nincs fönt rólam, vagy a családunkról, csak a férje családjáról, meg egy csomó barátjáról....még sem beszélünk vele, semmit sem érne.

2010. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nyilvánvaló, de lehet tévedek.

Sógornőd nagyon akar babát, sógorod meg egyáltalán. Ez köztük vita tárgya, de mélyen hallgatnak róla, kifele csak mosolyognak...

A lányod meg azért vették le, mert biztos sokan azt hitték-akik nem tudnak olvasni-hogy az ő lánya, ez meg neki rosszul esett.

Ennyi.

Ez nem ér meg egy vitát...

2010. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A sógornőm olyan fura. Soha nem tudni, hányadán áll vele az ember. Kis csendesnek tűnik, de vannak szurkáló megjegyzései amikor köpni nyelni nem tud hirtelen senki.

Minden sz@ron megsértődik, amin más fel sem kapná a fejét, piti dolgokon. Én az ellentéte vagyok, semmin nem tudok megsértődni és visszaszólni, ezért sokan a fejemre nőttek már.

2010. okt. 5. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ebből nem jött le az irígység.
2010. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!