Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babám miért pukizik...

Anyatejes babám miért pukizik olyan büdöset már születése óta?

Figyelt kérdés
Nyilván nem rózsaillatúnak kell lennie, de jó büdi :D
2023. febr. 20. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Minden fing büdös.
2023. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Rossz az emésztése.

Valószínűleg még nem kapta meg a szükséges baktériumokat.

Szoktál neki puszit adni?

2023. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mire számítottál...
2023. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Pont az anyatej nagyon jól emészthető, szóval a kérdező aggodalma reális.

De még egyszer: baktériumok is kellenek. Az egész működés ezen alapul, a szárazanyag tartalom 30%-a ideális esetben nekik megy.

[link]

2023. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Van rokon 100% anyatejes baba? Komolyan mondom, ha olyan viszonyban vagytok hogy megoldható, szagold meg a kakiját, vagy szagoltasd meg a tiédét a másik anyukával. Az én fiam tehéntejfehérje allergiás volt, azt nem ettem, de a kakija így se volt normál anyatejes babakaki szagú, hanem sokkal büdösebb. A refluxa elmúlt a tejmentes diétára és az ekcémája is nagyrészt. Szerintem volt ott még valami, ami nem derült ki, pl. tojás stb. Ha tudtam volna, hogy nem normális szagú a kakija, akkor tovább kísérletezem a diétával. Szerintem a pukira ugyanez vonatkozik. Tudom, gusztustalanul hangzik, de leírás alapján nem lehet szagokat beazonosítani.
2023. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Adtunk neki vagy 2 hétig születése után protexin bébit! Lehet adok még neki.

Mondjuk első baba, nem tudom mennyire reális ez a meglepődöttségem a baba pukiszagon..

2023. febr. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!