Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el a babád...

Mikor kezdett el a babád homokozni?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányom, és lassan csinálnék neki a kertbe egy kis homokozó részt. Szerintetek tavasztól már érdekelné az ilyesmi vagy még túl kicsi ehhez? Ha esetleg van bármi tippetek, hogy mi hasznos egy házi homokozóba vagy mit biztos ne, azt is szívesen olvasom. Köszönöm! :)
2023. febr. 22. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Jó étvágyat neki! ;)
2023. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
érdekelheti, de minden gyerek más ütemben fejlődik.
2023. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire kimelegszik rendesen az idő már megcsinálhatod. Pici gyereknek nem kell nagy hely se. Pár színes forma, vödör, lapát elég. Lefedhető legyen, akkor a környékbeli macskák se járnak majd rá.
2023. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron már fogja érdekelni. Bár az én lányom annyira nem szereti, mint ahogyan én gondoltam. Mindenképpen legyen fedele, mert a macskák wc-nek használják.
2023. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit később, mert nyáron töltötte akkor az első életévét. Most már három lesz, szereti a mai napig. Ő mondjuk sosem vett semmit a szájába.
2023. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem számítok arra, hogy kora tavasszal lelkesen fog lapátolni. Mindenképp fedhetőt szeretnénk, úgyhogy a cicákkal nem lesz gond. :)
2023. febr. 22. 11:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan vittem először a játszótéri homokozóba a lányom, igazából elvolt ott, de klasszikus homokozást kb egy évvel később kezdett a kis formákkal.
2023. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld ki előtte játszótéri homokozóban, hogy mennyire tetszik neki. Az én nagyobbik fiam pl finnyás volt, utálta ha homokhoz vagy fűhez ér a keze. A kisebbik viszont ülés megtanulás után már mindenben látta a lehetőséget, a homokozó is korán tetszett neki.
2023. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek mas, az enyemet olyan 2 eves koraig nem nagyon erdekelte.
2023. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 évesen kezdtük, tavaszi a lányom. Ő nagyon szereti a kezdetektől, lapátol, szitál, pakolja ide-oda a homokot. Az is nagy kedvenc volt, hogy formákat csináltam és lerombolta, vagy vödörből várat, és a közepébe tettünk valamit, ő megkereste, miután lerombolta. A régi fürdős gumiállatait befogtuk homokozósnak, imádta elásni őket, vagy nézni, ahogy én ásom el.
2023. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!