Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hogy lehet hogy...

Szerintetek hogy lehet hogy nem veszi észre rögtön az apa hogy a baba megsérült?

Figyelt kérdés
Meghalt egy hat hónapos csecsemő, amikor kizuhant egy pihenőszékből Dombrádon. A kisgyerek fejre esett, súlyos koponyasérülés okozta a halálát. A székbe az apja tette bele, de a biztonsági övet nem csatolta be, ezért eshetett ki a kislány. A férfinak csak órákkal később tűnt fel, hogy nem lélegzik a kisgyerek. Mentőhelikoptert riasztottak, de nem tudták megmenteni a hat hónapos kislány életét. Az apa ellen eljárás indult.
2023. febr. 23. 08:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Basszus,hogy tudott úgy kiesni szegény baba ? Kis picik meg minden, de azért hány olyan eset van hogy ágyról, pelenkázóról esett le még sincs baja.

Az meg hogy nem vette észre, hogy valami nagyon nincs rendben az abszurd.

2023. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Lehet lazán visszetette és azt hitte alszik. Én sem értem hogy lehet így "kizuhanni" a pihenőszékből. Hogy őszinte legyek, ha a földön van és azt a 30 centit esi a baba, nekem sem biztos, hogy eszembejut, hogy ennek ilyen következménye lehet. Ha asztalon, kanapén volt és onnan esett le, az teljesen más téma.

Egy biztos, ez egy szomorú eset és utólag könnyű okosnak lenni (miért oda tette, miért nem csatolta be, miért nem figyelt rá, amikor megsérült miért nem tartotta szemmel...)

2023. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel konkrétan nincs részletezve az eset, így igen, akar lehetséges is, hogy nem veszi észre.


"Basszus,hogy tudott úgy kiesni szegény baba ?" Nyilván előre bukott, hiszen nem volt öv rajta. Rosszul eseshez nem kell magasról se esnie.


Gondolom a baba sírt, apuka próbálta megnyugtatni, aztán letette az ágyba, vagy vissza a székbe és azt hitte, a gyerek elaludt, amikor abba maradt a sírás. Mondjuk órákig nem nézni rá, az igencsak hihetetlen helyzet

2023. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a furcsa, hogy órákig nem vette észre. A férjemet a babaszobából úgy kell kitoloncolni, mert ha már 40 percig alszik a gyerek, akkor megy nézni, hogy biztos lélegzik - e. 6 hónaposan az enyém simán hasrafordult a pihenőszékben és tolta magát fel a kis lábával. Úgy el tudnám képzelni, hogy csúnyán fejre esik. Szegény pici és szegény szülők. :(
2023. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
2023. febr. 23. 08:46
 6/26 A kérdező kommentje:
Én 25 éves vagyok van egy 4 éves unokahugom aki akkor még 3 éves volt a szobában játszottunk át akart ölelni és olyan szerencsétlen helyzet volt hogy le esett a szőnyegre és koppant egy kicsit a feje de szerencsére semmi baja nem lett szóval az az igazság nincs száz százalékos védelem
2023. febr. 23. 08:49
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Mert nincs külsérelmi nyoma és nem sír miatta non-stop.
2023. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem homlokán diónyi púp lett, rohantunk vele azt mondták: “ ó ez csak a homloka” elvileg párnás, rugalmas, nem okoz komoly bajt, inkább itt üsse meg, mint hátul vagy felül.


Szerintem valami nagyon szerencsétlen helyzet volt, nyilván nyugtatta a babát, azt hitte elaludt(siras utan mind kimerul es bealszik).


Nagyon sajnálom.

2023. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én is
2023. febr. 23. 09:01
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Meggugliztam, rém szerencsétlen balesetnek tűnik. Olyan alacsonyról esett le, lehet én sem gondoltam volna, hogy ebből ekkora baj lehet. Külön pech, hogy este történt, ha jól értettem, hogy apuka is elment aludni, és nem napközben, amikor előbb észrevette volna, hogy baj van.

Ezzel együtt a felelősségrevonás az öv be nem csatolása miatt teljesen rendben van.

2023. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!