Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mágneses szekrényzárról...

Mágneses szekrényzárról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Lassan aktuális bababiztossá tenni a házat, és ehhez mágneses szekrényzárat néztem, mert esztétikus és ezt tűnik a legegyszerűbbnek használni. Valakinek van akár közvetett tapasztalata erről?
2023. febr. 24. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, Lindalime-ról rendeltem. Nagyon szeretem, abszolút bababiztosak, nem esett le egyik sem még, pedig 1 éve használjuk. A lányom mondjuk hamar rájött, hogy nem lehet kinyitni a fiókokat, így már egy jó ideje nem is rángatja őket.


[link]

2023. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ohh, nagyon jó, köszönöm, és látom van belőle nagyobb kiszerelés is.

Valószínűleg, ha leszednéd őket, gyorsan rájönne, hogy újra szabad a pálya. :D

2023. febr. 24. 13:32
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

2 gyereket neveltem fel úgy, hogy egyetlen szekrényzárat nem használtam és mégis túlélték a dolgok, a gyerekek is. Volt egy olyan fiók nekik amibe garázdálkodhattak, a többit nem engedtem neki nyitogatni, pakolni és kész.

Barátnőm is olyat használt,amilyet az első belinkelt. Én tudom megőrűltem volna ha minden fiók és ajtó nyitásához a kütyü kellene, mert egy átlag főzés alatt 20szor nyitom ki az ajtókat. Egyszerűbnek tűnt a gyereket nevelni.

2023. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Hát ezt pont ide kellett 3-as böfögnöd :D Senki nem volt kíváncsi a fantasztikus gyereknevelési tanácsaidra. Nálunk pl. a konyhában nincs is zár, mert nem nyitogatja a gyerek a konyhaszekrényeket, nem érdekli, akkor minek tenném fel. A nappaliban mégis az összes fiókot húzogatta, az érdekes volt. És persze, nevelem, de amikor én 15 percig mosogatok a konyhában, ő pedig a nappaliban játszik egyedül, nem tudok rá figyelni, hogy pl. ne vegye ki az elemeket és ne nyalogassa össze őket. Azért mert 2 gyereket felneveltél szekrényzár nékül, még nem leszel jobb vagy rosszabb azoknál, akik meg használnak.
2023. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan van mint az elsőnek. Nálunk nem vált be mert a fiókok alsó oldala nem egy szintűre volt kialallkítva, így oda nem lehetett felszerelni. Megpróbáltam, hogy a fiókok/szekrényajtók oldalára felrakni, de akkor kilehetett nyitni ha jó irányba elhúzzák oldalra próbálják és erre a gyerek is hamar rájött...

Igazából jó dolog, csak tényleg fontos megnézni, hogy a felszín ahova fel kell rakni az egy szinten van

2023. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5-ös arra gondolsz, hogy a fiók előlapjának az alja nem egy szintben van a fiók aljával? Mert néhány szekrény nálunk sincs szintben, jó, hogy mondtad. Köszönöm!

Nálunk nagy a ház, ráadásul kis korkülönbséggel szeretnénk 3 gyereket, inkább legyen biztonságos a ház, minthogy mászkálhassak utánuk egész nap. :)

2023. febr. 24. 14:04
 7/22 babyboom567 ***** válasza:
100%

Hát pedig attól, hogy lesz szekrényzárad, bizony mászkálni kell utánuk bőven.

Az én gyerekem(és mindegyik gyerek) akkor is tud hihetetlen dolgokat csinálni,ha mindenhol zár van.


Nekünk ilyesmi (volt)lett volna, de felszerelés utáni második napon megtanulta kinyitni az 1 éves fiam.

[link]

2023. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha gyerekzár van akkor is mászkálni kell utánuk, ha olyan. Egy percre nem lehet őket egyedül hagyni, de majd rájössz. Ha már egyedül tudod hagyni a másik szobában, akkor pedig nar felesleges a gyerekzár, mert nagyobb. De a pakolós korban bizony minden lépését követni kell.
2023. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 babyboom567 ***** válasza:
100%
Elképzelem ,hogy "jó buli" lesz majd keresni azt a mágnest-zárat, mikor épp mindenkin megy keresztül a hányós-fosós vírus, és zombi üzemmódban , azt sem tudod, hogy a kakis pelussal együtt a kukába dobtad, vagy csak kint hagytad valahol,és a gyerek tüntette el.
2023. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

En a szekrenyeket lanyom hajgumiaival "lakatolom le.jo megtekerem es ki sem lehet nyitni 😅

Persze ez csak akkor kivitelezheto ha a foggantyukra ra lehet tekerni a gumit.fiok magason van,azokat nem kell lezarni.

2023. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!