Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában hagytátok...

Hány hónapos korában hagytátok éjszakára a babátokat a nagymamánál, úgy hogy külön lakik a nagymama? Illetve hány hónapos korában hagytátok mondjuk egész napra a nagymamával?

Figyelt kérdés
És mindezt úgy hogy anyatejes szopizós kisbabáról van szó?
2010. okt. 5. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

21 hónapos de még nem aludt a nagyszülőknél. Ha mentünk valahova inkább az anyu aludt itt.

2010. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondoltad, hogy lefejsz neki tejet?

Nekem nem szopizott a babám amikor otthagytam nagyinál, addig nem akartam...

8 hónaposan ott volt délutántól másnap délelőttig. Mondjuk nagyon gyakran megyünk a nagyiékhoz, ismerős neki a terep, szeret ott lenni. Másképp nem mertem volna otthagyni.

2010. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én sehogy se gondoltam, igazán anyósom nyaggat már ezzel hogy majd hat hónapos ha lesz a kisfiunk akkor majd lefejek tejet és nála hagyom éjszakára.

Amióta ezt megemlítette tök rosszul érzem magam, mert nekem egy külön éjszakába a kisfiamtól olyan mintha levágnák a kezem és a lábam. Párommal már megbeszéltem, hogy egyenlőre ilyesmit ne várjon el tőlem, még anyóssal kell valahogy tisztáznom...

2010. okt. 5. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
22 hósom van, még soha nem aludt máshol, és még egész napot sem töltött máshol. Szerintem még ő is kicsi hozzá, nem hogy egy 6 hós.
2010. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Húúú..de nem irígyellek,hogy ilyet kérnek tőled.....!

Nekem most múlt el 14 hónapos a kislányom,de még sétálni sem vihették el soha...

Egy ideig nem is vihetik,az tuti... az meg hogy mikor fog ott aludni náluk..(mondjuk az én anyósom alattunk lakik.. :)),az még egy nagyon jó kérdés...De hogy nem mostanában,az is tuti..!!!

Még délután is leellenőriz alvás közben,hogy a nagyszobában vagyok-e,és csak úgy alszik tovább..,nemhogy még odaadjam valakinek..

-és itt most nehogy azt gondold,hogy azért,mert anyósról van szó..és azért nem adom oda neki!!! A saját anyukámnak se adnám oda a kislányom,hogy vigyázzon rá.!!!

Mindenki jöhet amikor csak akar játszani,meg ilyenek,de elvinni senki nem viheti el..!!!!!!


Szóval a lényeg az,hogy nehogy még te érezd magad rosszul,azért mert nem fogod odaadni éjszakára a nagymamának a babádat...!!!! Ilyen kis babának az anyukája mellett a helye! Legalábbis én így gondolom.. Ha valami baja van,akkor azt általában csak mi tudjuk,érezzük,az anyukájuk! :)

Az anyósod ha nem érti meg,akkor egy dinka...


Amúgy mit mondtál neki,mikor felhozta ezt az ottalvós dolgot???

2010. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még kicsi a 6 hós hozzá.Plussz ha még belőled is rossz érzést vált ki a dolog akkor semmiképp ne engedj az anyós nyaggatásának.Nekem most múlt 1 éves a babám , nem aludt még a mamáéknál mert egyenlőre nekem is hasonlóak az érzéseim mint amiket leírtál.Szerintem az anyukák érzik mikor van itt az ideje,(minden babánál más)nem szabad más ember hatására,csak ha te szeretnéd.
2010. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 20 hónapos még soha nem aludt nélkülünk sehol sem...

Nyáron voltunk 3-4 napot a mamánál de akkor ott voltunk mi is az apjával.

Egyébként a fiam 6 hónapos kora óta nem szopik de nem éreztem úgy hogy akkor már aludjon ott.

Én úgy tervezem hogy óvodás koráig nem fog nélkülünk mamánál aludni(35 km- re lakik)

2010. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon örülök neki, hogy mások is hasonlóan éreznek. :D

Anyósnak azt mondtam hogy ez felejtős, inkább hozzon magának ágyat aztán aludjon ő itt. :) De igazából mindig azt csinálja, hogy Olivérrel amikor beszélget mindig olyanokat mond meg neki, amiket én is hallok és így célozgat, hogy mikor viheti át magához, mikor fog neki ilyen-olyan ételt adni, mikor alszik nála, meg ilyenek... nem konkrétan tőlem kérdezi meg, ezért ezekre nem is szoktam reagálni. Tegnap este nagyon kész voltam ettől az egésztől, ma már jobb ... úgy vagyok vele hogy én vagyok az anyukája, és majd amikor én eldöntöm hogy lehet akkor mehet, de addig nem. Ráadásul tényleg tiszta nevetséges hogy mégis mit képzel hiszen hat hónapos a pici, ráadásul miért még én fejjek hogy aztán ő cumisüvegből etesse... tök baromság az egész... de egy csomó minden más szól az egész mellett! nincs nála kiságy, se utazóágy, sima ágyra meg nem engedném hogy tegye. Arról nem is beszélve hogy nem értem mi a jó neki abban ha nála alszik... hiszen csak aludnának... Csak az a baj hogy néha úgy érzem hogy párom is inkább passzolná le a gyereket, és félek hogy egyszer majd szövetkeznek ellenem....

2010. okt. 6. 07:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vel, hogy van annak a gyereknek hol aludni és én nem zökkenteném ki a napi rutinjából, el se tudnám képzelni, hogy más fürdesse , fektesse le a kislányom, és még csak nem is otthon a kis megszokott környezetében, a férjeddel is közöld ezt ha ő ezt nem így látja.
2010. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!