Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerek menjen nyaralni...

1 éves gyerek menjen nyaralni a szülőkkel vagy maradjon otthon a nagymamával?

Figyelt kérdés
1 hetes külföldi repülős út. Nagymama kijelentette, h nem jó az a gyereknek, ő majd vigyáz rá.
2011. márc. 8. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi elvittük a babánkat,pedig kisebb volt.Szerintem semmi baja nem lehet,max. a repülőn egy picit élni fog,bár a gyerekeknek,babáknak általában tetszik.Bár attól is függ,hogy hová mentek,milyen a hotel...
2011. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csendes helyre szoktunk menni. Szerintem bababarát. Csak anyós kötözködik..
2011. márc. 8. 17:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

mi vittük és borzasztóan élvezte!!! :)))

ugyanakkor at mondtuk a párommal, hogy jó lett volna kettesben is lenni kicsit. én messzire nem mennék babám nélkül, nyáron visszük magunkkal a mamát :D

ezt tartom a legjobb megoldásnak, velünk van, neki is kijut az új élményekből de mégis tudunk majd kettesben lenni amíg mamával játszanak... :)

2011. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő is a család része!!Én elviszem az tuti!2 gyerekem van,(5éves, és 9 hónapos!)Tavaly igaz belföldön voltunk, de vittem a 2 hónapos fiam is!Mindenhová jönnek velünk, hiszen a miénk!Ritka hogy a mamára hagyjuk őket, csak ha romantikus estét tervezünk, vagy olyan elintéznivalónk van!De 1 hétre egy 1évest nem hagynék otthon!
2011. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ez persze függ a nagymamától is, és elsősorban az 1éves gyermektől. én nem hagynám a nagyszülőkre, pláne nem 1hétre. szerintem még kicsi hozzá, és nagyon megviselheti. a barátnőm 17hósan hagyta a nagyszülőkre kislányát 10napra. teljesen összetört a kicsi, onnantól éjszakai rémálmok, gyakori sírások, nem akart utána a nagyszülőkhöz menni, stb. szóval ezt neked kell tudnod, te ismered legjobban a gyermekedet.
2011. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Például nektek is kell, hogy legyetek kettesben is, egy 1 éves picur mellet rátok fér a pihi. Meg hogy hová mentek, mennyi az út.

Ha például olyan helyre mentek, ahol nagy az időeltolódás Mo.-hoz képest, akkor is vihetitek, bár meglepetést fog okozni neki, ne adj Isten fel borul a napirendje, mert ,,nappal lesz éjszaka" és ,,éjszaka nappal" aztán meg megint visszaszokni. A repülőútra azt ajánlom, hogy vegyél neki külön játékot, az legfoglalja.

De másrészt ki nem vágyna egy kis utazásra a babával :) Szóval döntsétek el ti, ti tudjátok hogy hová mentek.

Jó szórakozást előre is ;)

2011. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Max 2-3 órát rapülünk, nincs időeltolódás. Én is azt gondolom, amit valaki írt is, h a gyerek azért kell nekem, h velem legyen.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert anyósom annyira állította, h hülyeség..

2011. márc. 8. 17:35
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Még szép,hogy a szülövel.Legalábbis én a gyermekeimet mindenhová viszem magyammal.Pláne nyaralni.A fiam 6 hetes volt,mikor elözször hosszú útra indultunk 1000kmre a szüleimhez.
2011. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

gondolom ez lenne az első közös babás nyaralás...nyilván......én nem tudnám otthon hagyni, szerintem bármennyire is rátok fér a pihi, nem lennél nyugodt egy percig sem, és őrülten hiányozna

én azt tanácsolnám vigyétek magatokkal, aztán itthon menjetek el 2-3 napra csak ketten, mégis közelebb vagytok,napi szinten tarthatjátok a kapcsolatot a mamával telefonon.Aztán lehet nyugodtabban romantikázni............

2011. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Egyéves gyerek már nyugodtan maradhat a nagymamával. A szülőknek is kell egy kis egyedüllét. A babának nem lesz ettől semmi baja. Nem kell feltétlen a gyerek rabszolgája lenni. Neki is jobb,ha nem csak a szülőkhöz kötődik.

Természetesen ti tudjátok,hova mentek,mennyire tudtok csak közös programokat csinálni,milyen a mama stb. Ha viszitek a gyereket,akkor minden programban részt kell venni neki is. Hacsak nem akarjátok a szállodában idegenekre hagyni.

2011. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!