Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az is szeparációs szorongás...

Az is szeparációs szorongás ha nélkülem tök jól elvan, apával is meg ha otthagyom nagymamánál, de amint meglát mászik oda sír, hisztizik muszáj felvennem és játszani vele mert különben üvölt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem 10 hónapos!
2011. jan. 21. 11:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. A szeparációs szorongás az, ha bárki mással van és téged nem lát, akkor sír.
2011. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi,én is így tudtam csak kíváncsi voltam.Akkor nem tudom mi ez de néha nagyon fárasztó akármennyire is imádom a SZENTEM:)
2011. jan. 21. 11:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Szerintem egyértelműen szeparációs szorongás.
2011. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet. Az én lányom is ezt csinálja újabban, most 7,5 hónapos. Egy hete pont fordítva volt, akkor sírt, ha nem látott, most akkor, ha más kezében van és lát.
2011. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
olyan nincs, hogy szeparációs szorongás.
2011. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az az egészséges fejlődés jele,ha a gyerek megkülönbözteti a szülőket az idegenektől vagy a ritkábban látottaktól.Az,hogy másokkal jól elvan csak ha téged lát akkor sír,azt hisztinek hívják,ugyanis tudja,hogy ha ezt csinálja vele foglalkozol.Ne idegeskedj e miatt akkor szokik le róla ha egy kicsit kőszivűbb leszel :) és ha hisztizik figyelmen kívül hagyod ha pedig csendben van játszol vele.Az eleje baromi nehéz,de sajnos hamar el kell kezdeni mert nagyon okosak!
2011. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem az. Egyszerűen csak nem voltál vele és ennek hangot ad. Ilyen nálunk is volt, és volt szeparációs szorongás is, teljesen más a kettő. Az elsőnek van igaza, az akkor van, ha nem lát. Vagy éjjel, ha felébred és nem talál maga mellett, vagy ha kimész a szobából egy pillanatra, vagy ha már csak készülsz valahova és mindezt hangos sírás követi. Na az a szeparációs szorongás.
2011. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!12.52-es válaszolónak nagyon igaza van,ez csak hiszti,apa is azt mondja hogy azért csinálja mert hozzá van szokva hogy én mindig felveszem,Vele foglalkozom és ezt mostmár el is várja,ha meg mást csinálok azt nem tűri:)
2011. jan. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!