Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívót szeretnék vásárolni...

Orrszívót szeretnék vásárolni a 17 hónapos kisfiamnak. Ki milyet tud ajánlani és mi a véleményetek? Láttam, hogy kapható többféle, de még sosem használtam és így nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Porszívóhoz csatolósat. A többi inkább csak szörcsög.
2023. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Porszivos orrszivo.pikk pakk kisziv mindent amit kell.
2023. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sima porszívós van, teszi a dolgát.
2023. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Porszívós.
2023. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk is porszívós van. Már 7 éves a lányom, már nem használjuk, de ennek kb semmi baja nem lett a 7 év alatt.


Nagyon jó dolog. Az a lényeg, hogy előtte kell Sterimarral befújni. Utána meg a tiszta orrba mehet az orrcsepp.

2023. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. márc. 1. 12:24
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Csakis porszívóra csatlakoztathatóst. A többi lófütyköst sem ér. Vettem hatszáz félét, mert nyilván egyik gyerek sem szereti a porszívó hangját, de csak pénzkidobás volt.
2023. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol a piacon jelenleg csak a nosiboo es az orrszi-porszi az, ami mukodik. A tobbi elektormos tul gyenge, nem sziv semmit. Ezeknel meg a szajjal szivos keszulek is erosebb.


Viszont ugye a nosiboo 40-50 ezer forint, igy en inkabb maradtam a porszivosnal 😂

2023. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van nosiboo és én nagyon szeretem, de naivitás azt gondolni, hogy ezt elfogja viselni. 😆😆 viszont (szaranya vagyok tudom) ha kapcsolok mesét, akkor nem sír egyáltalán és ugye tudjuk utazáskor is vinni. Nekünk bejött, de teljesen jó az orrsziporszi és az áruk nem ugyanaz sajnos.
2023. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nosiboo van, de simán használom a csövet a ketyere nélkül is, tehát saját vákummal szívom ki. Az abszolút hangmentes. De nem a hang a baj, hogy kellemetlen az érzése is.


A mienk elég jól tűri, de hangulatfüggő is.

2023. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!