Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szivesen elmennél wellness...

Szivesen elmennél wellness hétvégére babád és párod nélkül barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen:) Már tervezzük is jövő tavaszra:)) Addigra a fiam már majdnem két éves lesz, bátran itt merem hagyni két napra az apjával:)
2010. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem mennék... Számomra nem lenne kikapcsolódás, azon izgulnék, mi van itthon a gyerekekkel (a férjemben feltétel nélkül megbízom, nem emiatt!!!), meg a férjem nélkül sem lenne ugyanolyan jó... Persze, ez mindenkinek a maga döntése,kinek így,kinek úgy... Hozzáteszem, 18 éves házasok vagyunk, 4 gyerekkel :)
2010. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a baba. Már most 17 hónapos a fiam, és elmennék.
2010. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én akkor inkább apával mennék:))
2010. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
El, ha már van akkora a pici,hogy nyugodt szívvel otthon tudjam hagyni. Nyilván sokat fog rajta járni az eszem, de tudom,hogy az apjával biztonságban van. Mindenkinek kell a kikapcsolódás. Ahogy a férjemet is elküldeném, ha lenne ilyen lehetőség. Két nap nem a világ!
2010. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is elmennék (szerintem), csak sajnos nincs olyan barátnő, akivel lehetne. Vannak olyanok, akikkel összejárok, de nem IGAZI barát. Akkor meg minek?
2010. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én múlt hétvégén voltam,ugyan csak 1 éjszakát.11hós a kisfiam,apa-mama-papa vigyázott rá:).Persze 20 percenként jutottak eszembe,de nagyon jó volt.Kikapcsoltam egy picit...:).Mindenkinek jár néha-néha 1 nap szabi:D!
2010. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én sem mennék.Nekem már a család a legfontosabb,nem a barátnők.És ha volna végre egy kis szabadidőnk,biztos h velük szeretném tölteni,nem a barátnőkkel.
2010. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem mennék nem érezném jól magam.

Pihenni, kikapcsolódni a családommal, ha a b.nőim lennének a fontosabbak nem mentem volna férjhez és nem szültem volna gyereket.

2010. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 365 napból kettőt a barátokkal töltök, az még nem azt jelenti, hogy fontosabbak mint a családom, és nem volt értelme férjhez menni és gyereket szülni. Én elmennék, és ha a férjem menne, akkor támogatnám az ötletet.

De nekem fiúk a legjobb barátaim, a barátnőik nem biztos hogy jó néven vennék ha együtt wellnesseznénk. :-)

2010. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!