Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg csak a hipoallergénes...

Tényleg csak a hipoallergénes tápszereket írják fel receptre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hós és kevés a tejem, gondoltam a reggeli etetést kiváltom neki, így csak 1-szer fog este szopizni. Csak leveszem a bolt polcáról ami szimpatikus és adhatom neki? Vagy ezt is meg kell beszélni a gyerekorvossal, aki egyébként szarik ránk...
2010. okt. 6. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most fog először tápszert enni, jó hipoallergént felíratni (úgy tudom, csak azt adnak receptre). Ha volt allergiás a családban, akkor mindenképp azzal kell kezdeni. Ha nem akarsz neki HA-st, akkor igen, csak leveszed a polcról. Én azért megbeszélném az orvossal...
2010. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a hipoalkergént írják fel, de receptre is 2000 fölött van az ára! Én mildibét, vagy dm babylove tápszert vettem, ami 9 hótól van, a mildibé 1800kb. babylove 1100
2010. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. okt. 6. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Én milupát vettem és rá van írva,hogy hipoallergén.Gyógyszertárban vettem és recept nélkül,persze nem volt olcsó és szerencsére csak 1x kellett vennem,mikor beteg voltam én nem szopizhatott a lányom!
2010. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!