Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknál létezik...

Tápszeres babáknál létezik "igény szerinti"evés? Vagy náluk ez hogy van?

Figyelt kérdés
mint a szopizásnál ugye,de a tápszeres babáknál ez hogy van?Nálukis akármikor megetetik?Mert azért az körülményesebb elkészíteni,melegíteni...stb.És ők mennyit esznek?Honnan lehet tudni hogy pl most megenne 130-at,vagy csak 60-at?Mert ugye mi se mindig ugyanannyit eszünk,meg az anyatejes babáknál ez nemprobléma,mert "kéznél"van a cici,abból annyit eszik amennyit akar,nem kell aggódni hogy keveset "cináltam"neki vagy ilyesmi.Ha pl 80at csinálok neki,aztán még mindig éhes?Ha meg többet és megmarad,azt odalehet adni a következő etetésnél?Lehet hülyeségeket kérdezek,de kíváncsi vagyok ezekre,az én fiam szopik,de érdekelne hogy van ez.
2010. okt. 6. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!A tápszeres babák sem egyformán esznek.Nekem 10 napos korától kellett pótolnom,aztán 1 hónapja teljesen tápos lett a lányom.Általában tudja az ember kb mennyit eszik,az enyém 150ml-t,az elég szokott lenni,ilyenkor az utolsó 1-2 kortynál kitolja a cumisüveget.Ha kevés sir még,akkor csinálok 30ml-t.Ha nem eszi meg ami megmarad megy a hütőbe,és a következő etetésnél odaadom.
2010. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!