Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hós, még mindig szoptatott...

11 hós, még mindig szoptatott baba mellett (igény szerint szopik kezdetektől) létezik, hogy mellgyulladásom van?

Figyelt kérdés
A bal mellem állatira fáj, és 37.8 a lázam. A mellgyulladás előfordulhat ilyen későn is? Mit csináljak?
2011. júl. 13. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármikor előfordulhat szoptatás alatt. A fiam 5 hónapos volt, mikor nekem is jött szinte egyik pillanatról a másikra.

Szopizzon a baba belőle sokat, mindig azzal kezd a szoptatást, szopi után tegyél rá pár percre hideg borogatást, vagy káposztalevelet. Ha csomós óvatosan masszírozd meleg víz alatt, a legjobb ha ezt szoptatás előtt is megteszed, jobban ürül a cicid.

Nekem Rubophent mondott a doki első körben, napi kettőt kellett szednem, lázcsillapító és gyulladáscsökkentő is. 2 nap alatt helyre tett. Nem kellett antibiotikum.

Jobbulást

2011. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató soraidat. Az a baj, hogy egyrészt nem érzek csomót, fáj mindenütt, másrészt azért 11 hósan már sajnos nem szopizik annyit, mint régebben... De azért lelkesen cicire teszem állandóan, szegénykém nem érti, mi van. :)
2011. júl. 14. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Na hogy álltok? Jobban vagy?

Én írtam az este

2011. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, hogy érdeklődsz, köszönöm!!! Háááát, a lázam még mindig 38, most vettem be a második Algopirint. Napközben egy párszor borogattam, meg próbáltam picit masszírozni (csillagokat láttam), meg fejni, de ez utóbbi nem igazán sikerült. Szóval talán egy picit jobb, mint tegnap, de még nem az igazi... :(
2011. júl. 14. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobb.


Na de akkor, hogy lásd nem vagy egyedül, úgy tűnik én is begyűjtettem egy gyulladást! :((

Lázam még nincs, de iszonyúan fáj és alig bírok megmozdulni. Nem tudom holnap mi lesz így velem a 2 gyerekkel. Egy 3 éves, a kicsi meg 6 hónapos!

Amúgy nekem sem csomós, ezelőtt sem volt az, valószínű, hogy baci okoz ilyen gyulladást. Én lehet meglátogatom a nőgyógyászt hétfő.


Jobbulást nektek!

2011. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem most már a mellem annyira nem fáj, de lázam még mindig van, és fájnak az izületeim is, szóval a franc se tudja tényleg, hogy mitől lett ez hirtelen. neked mielőbbi jobbulást, remélem, van azért segítséged, hogy egy kicsit legalább könnyebb legyen!
2011. júl. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!