Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babáját is megviseli ez a...

Más babáját is megviseli ez a front?

Figyelt kérdés

Nálunk iszonyatosan nagy balhé van, baromi fáradt, de közben üvölt, nem lehet elaltatni.

Ez az erős hidegfront viselné meg ennyire?


2023. márc. 11. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A babát?!

A 4 évesem is zizi, nem hogy egy baba.

4éves a fiam, 1.5 a lányom. Ha szél van, aznap xanaxon élek.

2023. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Az 1 hetes kisfiam hajnal óta nyűgös. A 2 és fél éves is, de ő azért kezelhető.

Azért a pici is kezd megnyugodni, de gyakran ébred.

2023. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éjszaka volt ébren a 17 honaposom majdnem 4 óran keresztul.
2023. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk engem visel meg, migrénem van. A baba meg mindig nehezen alszik és nyűgös szóval nem tudom
2023. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 1 éves, születése óta, ha szeles az idő, aznapra mindent el kell engednem és vennem kell egy jó nagy levegőt, hogy bírjam szusszal és türelemmel, ma is így volt, már éjjel elkezdődött - nem aludt jól, reggel óta matrica, nyűgös, kb.semmi nem jó :) remélem, holnap már nem fog így fújni.
2023. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szèl nálunk is berak rendesen, úgy utálom. Fetrengve alszik, százszor felül, találgat, hol apa kel, hol anya, semmi sem megy csak hisztizve. Nekem meg a fèrjemnek meg szètmegy a fejünk, agyunk 🙉
2023. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos a babám és nálunk is 10 perceket aludt, közte meg úgy üvöltött mint a sakál.
2023. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy a szél lesz a ludas, mert ugye mostanában többször is volt ilyen szeles idő, és pont valahogy mindig akkor volt ekkora nyűglődés. Amúgy is szokott lenni, de ilyenkor elég extrém módon.

Nem túl megnyugtató, hogy újabban már minden hétre jut egy viharos szeles nap. 😅

2023. márc. 12. 06:00
 9/9 anonim ***** válasza:

1 hónapos a kisfiam és amikor szeles, hidegfrontos idő van semmi sem jó neki, kézben is nyűgős, cicin is. Rendszerint ilyenkor köt ki a mi ágyunkban, mert mellettem végig alussza az éjszaka felét. Amint a kiságyba rakom felébred és sír.


Az eddigi 1 hónapja alatt 3 ilyen alkalom volt.

Annyira rossz, hogy magatehetetlennek érzem magam, nem tudok segíteni neki ilyenkor.

2023. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!