Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti babátokat is ennyire...

A ti babátokat is ennyire megviseli a front?

Figyelt kérdés
A melegben sokat mocorog a babám, de amint jön egy hűvösebb, esős nap, szinte alig érzem. Olyan, mint, amikor először éreztem őt, és nagyon kell figyelni, hogy ez most tényleg a baba volt? Van, hogy egész nap meg sem moccan, csak este "helyezkedik" egyet-kettőt. Két hete már a kórházba is bementem, mert két napig egyáltalán nem éreztem a mozgásait, de mégsem szaladgálhatok be naponta.(Ráadásul bent is fogtak egy éjszakára "megfigyelésre".) Most a védőnőmet kerestem meg, hogy hallgassunk szívhangot, nagyon aranyos, kölcsönadta a szívhanghallgatót, de ez sem nyugtat meg maradéktalanul. Remélem, tényleg csak a frontok miatt lustább. :( a 32. hétben vagyok
2015. aug. 3. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi magunk is lustábbak vagyunk a borús időben, nem? :) Ők is ilyenek, nekem is ezt játszotta, de péntek óta fronttól függetlenül keveset mozog. Talán közeleg a nagy nap :)

39+3 :)

2015. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De jó már neked, már nem sok van és a karodban tarthatod a babádat! Az olyan csodás érzés! Kislány vagy kisfiú? Nekünk most kicsi lány lesz, van már egy 5 és fél éves kisfiúnk. :)
2015. aug. 4. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Mostanság az enyém sem mozog annyit. Tegnap este lettek értelmes erősségűek a mozgások. Ma reggel még aktív is volt valamennyire, most pár órája nem igazán. Pedig aktív baba, melegben sokat szokott mozogni.

Szintén 32 hkm

2015. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk is így van! még a páromnak is feltűnik hogy ha rugdos is a kis manó, sokkal gyengébben mint mikor nagy hőség volt.

ma én is lustálkodtam sokáig, olyan nyomott volt a kedvem, aztán délbe rászóltam hogy "jó lenne ha mocorogna egy kicsit, aztán hagyom is békén, csak valami kis életjelet adjon"

Rúgott kettőt, és azóta megint nyugi van.

Legalább hallgat az anyjára:D


28. hetes vagyok.

2015. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Akkor nem csak én tapasztalom ezt! Picit megnyugodtam! :)
2015. aug. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!