Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl szép a gyerekem, féltem,...

Túl szép a gyerekem, féltem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

1,5 éves lányom van. Persze, gyönyörűnek látjuk mi is az anyjával. De az utóbbi időben egyre több dícséretet kapunk, utcán megállítanak idegenek, gyönyörködnek benne, boltban idegenek odajönnek hogy hagy vegyenek a gyereknek egy csokit, erősködnek, hogy ilyen szép gyereknek "jár" az ajándék. Van amikor a boltos néni ad neki csokitojást, mert hát azt mondja "túl szép". Egy nő az utcán azt mondja, "olyan szép ez a gyerek, hogy nem lepődne meg, ha reklámügynökségtől keresnék meg. De ne adjuk oda semmiképp!" - nyilván, nem is terveztük.


Szóval minden napra jut valami, van amikor több is. Mit lehet tenni, hogy megvédjük a gyereket a kéretlen idegen ajándékoktól, kar / haj simogatásoktól? Nagyon kellemetlen már, és féltjük, el ne rabolják.


2023. márc. 14. 15:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
😂😂😂😂😂
2023. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

LOL

Dunát lehetne rekeszteni a szép porontyokkal, ettől függetlenül kellenének a francnak. Az embernek a sajátja a legszebb, nem a tied.

2023. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 babyboom567 ***** válasza:
96%
túlreagálod.Minden ilyen idős gyerek,szép és cuki,és az erre hajlamosak minden szép és cuki gyerekkel ezt csinálják.senki sem fogja elrabolni.
2023. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen szinte minden kislány gyönyörű és a boltos nénik imádnak gügyögni nekik. Nem fogják ezért elrabolni és nyilván nem kell "odaadnotok" reklámügynökségnek.
2023. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Erről ez jut eszembe: [link]
2023. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is túl sok a kéretlen közeledés, elég fullasztó. Nincs valami praktikátok ez ellen? Pl. azt mondanám, hogy bárányhimlős. Akkor hátha nem akarja simogatni. Mondjuk nekem eszembe nem jutna más idegen gyerekét random megsimogatni.
2023. márc. 14. 15:59
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd simogatni, kérlek ne nyúlj a gyerekhez, köszi.

A kevésbé szép gyerekeket is próbálják taperolni idegenek. Én se engedtem. Ez azért kivédhető.

2023. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

🤣 Nyugi, ezt a kitüntetett figyelmet 10-ből 8 baba/ kisgyerek megkapja.

Lányommal nem tudtunk úgy kimozdulni, hogy ne próbáltak volna úton útfélen megállítani, túlélte. Az hogy ki nyúl hozzá, az meg a te felelősséged. Egy mosolygós határozott NEM csodákra képes.

2023. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak veletek van igy, a tobbi gyerekkel is ezt csinaljak.

Ahogy no, majd leszoknak rola.

2023. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Minden nap kapunk ilyet, finoman nemet mondok aztán kész. Nyugi nem fogják elrabolni🙄 nevetséges félelmed van. Ha még Kínában lennél talán, de itt Magyarországon pfff
2023. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!