Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol nagy a korkülönbség a...

Ahol nagy a korkülönbség a gyerekek között, milyen közös programot csináltok?

Figyelt kérdés
Mi az, ami leköti mindkettőt? Néha úgy érzem, ketté kéne szakadnom, hogy jó legyen mindkettőnek. Persze igyekszem a naggyal is külön időt tölteni, de jó lenne valami olyan, ami mindkét gyereknek jó.
2023. márc. 16. 20:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mi kirándulni megyünk vagy társasozunk, ilyenek kerdezd meg a nagyot mit akar csinalni!
2023. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi az a nagy?
2023. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nem mindegy mekkora az a nagy korkülönbség.

Nálunk 12 év, mivel a nagy már tényleg nagy nálunk. A nagy most 15 lesz, a kicsi 2,5 éves. A nagylány szívesen barátnőzik már, de igazából ha közös program van akkor mindenki jön. Kirándulás, állatkert, ugripark, nyaralásokon mindenféle látnivaló, strand, szerintem ez mindegyik jó mindkettőnek. Ami a nagyot nem érdekli esetleg pl gyerekkorcert akkor belőle megyünk vagy suliidőben.

Mire gondolsz amit nem lehet együtt csinálni? Nem is tudom elképzelni.

2023. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A nagy pl.nem élvezi a játszóterezést, vagy a sétát se igazán. Mindig mondja, hogy menjünk valahova. De azt nem tudja, hogy hova menne. Szóval konkrét program ötletek érdekelnének esetleg.

A nagy 12 éves, a kicsi 10 hónapos.

2023. márc. 17. 06:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Társas,állatkert,kirándulás,strand(nyilván nyáron),nyaralás,város nézés,játszóterezés(a legnagyobb sokszor olvas vagy zenét hallgat,hintázik.) Játszóház stb. A nagyobb most lesz 12, a kisebb 6 éves, a pici 3 hónapos.
2023. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ekkoránál már nem nagyon lesz közösen élvezhető program, max a strandolás.
2023. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, a strand majd jó lesz nyáron, azt biztosan élvezi majd mindkettő. :)

Nem egyszerű most a naggyal, mert menne, de nem tudja, hogy hova. :D

Folyamatosan mehetnékje van, hogy menjünk valahova. De ha kérdezem, hogy hova, nem tudja megmondani.

A játszóházhoz már nagy sajnos.

De szerintem egy állatkert már jó lehet a kicsinek is.

2023. márc. 17. 08:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12 éves már kamasz, legszivesebben nem veletek programozik, hanem magában vagy a barátaival. Miért megy veletek jatszira ha nem érdekli? Otthon maradhat egyedül. Minden nap nem tudod lekötni. Hétvége kirándulás pedig mindkettőnek jó. Persze azt fogja mondani neki nem jó, mert kamasz és neki semmi jó 🤣
2023. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
5. Vagyok nálunk is sokat megy a barátaival a nagy,de szívesen eljön a játszóterre is, nincs ráerőltetve
2023. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás, nyáron strand,állatpark,állatkert,túrázás,természettudományi múzeum,olyan kiállítás ami a nagyot érdekli, esetleg cirkusz.Nálunk a kicsi is bírta már a cirkuszt 11 hónaposan,és gyakorlatilag babakocsiban,vagy csatos hordozóban bármit.A nagy amúgy tényleg mehet már barátnőzni is,stb.Az én lányomék voltak már moziba is ilyenkor úgy,hogy elkísírtem őket a kicsivel,mikor végeztek addigra meg eléjük mentünk a kicsivel.Élvezték,hogy nagylányosan "egyedül" moziznak.Az állatkert az nagyon bejött,nálunk a tinik is szeretik az állatokat,a kicsiket pedig mindig lekötötte valami.
2023. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!