Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol nagy a korkülönbség a...

Ahol nagy a korkülönbség a gyerekek között, milyen közös programot csináltok?

Figyelt kérdés
Mi az, ami leköti mindkettőt? Néha úgy érzem, ketté kéne szakadnom, hogy jó legyen mindkettőnek. Persze igyekszem a naggyal is külön időt tölteni, de jó lenne valami olyan, ami mindkét gyereknek jó.
2023. márc. 16. 20:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szokott menni külön a barátaival csavarogni. De mostanában engem nyúz, hogy együtt menjünk valahova. A játszótérre se én erőltetem, jön, csak aztán nagyon nem tudja már magát feltalálni.

Valahol már kamasz, de valahol meg még gyerek is, és néha szerintem nem találja a helyét. :)

Most

2023. márc. 17. 09:31
 12/14 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem.

Mostanában otthonmaradni se akar egyedül. Máskor simán elvolt otthon, de újabban még boltba is jönni akar.

2023. márc. 17. 09:31
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Állatkert, Tropicarium, Csodák Palotája, Illúziók Múzeuma, kirándulás geocachinggel egybekötve, libegőzés, Aquaworld, elmenni ebédelni valamilyen izgibb étterembe, Zene Háza, ilyesmi.

Egy 10 hónaposnak minden érdekes.

2023. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hamarabb elküldtem. Szóval egy 10 hónaposnak minden érdekes, így csak ki kell találni, mit élvezne a nagy, és beleilleszteni a kicsit.
2023. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!