Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatok a Beba pro Ha start tápszerről?

Figyelt kérdés
Kislányom a héten 6hetes,a beba sensitive nem vált be,mert hasmenése volt tőle,ezért ezt ajánlotta a doktornő.
2011. szept. 19. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi ezt használtuk, nem volt vele gondunk, de nekünk a Milumil is jó volt. A Sensitive tápszer az mire való (mármint miért írják fel? ezt nem ismerem.)
2011. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
direkt hasfájós babáknak való a sensitive..De nekünk nem jött be..Nagyon hasmenéses lett tőle a kislányom.Remélem ez a start pro végre beválik,mert annyit kínlódunk,..főleg az adagolással..
2011. szept. 19. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:
A lányom is ezt itta,nyelte mint kacsa a nokit:)bevált,az anyatejem nem volt tápláló,szint semmit nem hízott tőle,de mikor elkezdtem pótolni bebával,beindult.mi is hasfájósak voltunk,de kapta mellé a cseppeket-most hirtelen nem ju eszembe a neve-aztán 3 hós korában mintha elfújták volna,elmúlt a hasfájása.
2011. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lányom is ette egy darabig a Bebát, de brutális székrekedése lett tőle. Meg kicsit hasfájós is volt, így mi Milupa Komfort 1-re váltottunk, azt itta 6 hónapos koráig.
2011. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beba nekünk székrekedést okozott. Előtte mindennap volt kaki legalább 3×, de ahogy pótoltam neki Bebával se kaki, se étvágy. Borzasztóan jó volt .. főleg, mire rájöttünk, mert az orvos azt mondta, hogy a csecsemőknél előfordul az, hogy 6-7 napig nem kakilnak. Én meg közöltem, hogy: "Jó, de nem az én gyerekemnél... Maga se szrik 6-7 napig?" Ezután meghőmérőzte a gyereket, ott ellestük hogyan kell csinálni.

Eltelt 2 nap, megint ordított. Meghőmérőztem, jött belőle ki az 'anyag', mintha kötelező lett volna..

Most Milumi tápszert eszik, az bevált, de most meg hasfájós lett. Így Milumi Komfort tápszert próbáljuk, de azt meg nem fogadja el, mert lassan jön a cumisüvegből.


Ahány baba, annyi megoldás létezik! Lehet nektek bejön ez a tápszert, nekünk nem vált be...

2011. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs, off lesz!


A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:50


Nálatok végül mi vált be a székrekedésre?

2011. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17:50-es vagyok. A Milupa Komforttól lágyabb lett ugyan a széklete, de sajnos akkor sem ment magától. Aztán 3,5 hónaposan megelégeltem a minden napos hőmérőzést, és minden nap kapott 30 ml almalevet (10 ml víz, 20 ml almalé). Akkor szépen megindultak a folyamatok.
2011. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a gond, hogy nem indul meg magától.

Nekem most azt tanácsolta a védőnő, hogy adjak neki baracklevet. Még csak 2 hónapos ... úgyhogy remélem bejön ez nála, mert nem szeretnék kísérletezni.

2011. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be, sajnos meg sem volt hajlandó inni, 3-szor próbáltam neki adni de inkább éhes maradt, nem kellett neki, ezután próbáltuk a sima Beba Pro 1-et, azt megitta de fájt tőle a hasa átkozottul, bukni kezdett tőle holott ezt előtte nem csinálta és még kakilni sem tudott napokig, szóval erről is váltani kellett. Kb 6-7 féle tápszert végigpróbáltunk mire megtaláltuk az igazit, de azt elmondhatom, hogy egyik probiotikus tápszer rosszabb volt neki mint a másik, a Hipp-et is próbáltuk. Azok amik nem probiotikusak valamivel jobbak voltak. Végül is ennyi próbálgatás után levontam azt a tapasztalatot, hogy a HA tápszerek székrekedést okoznak, nekünk legalábbis kivétel nélkül, a probiotikusak meg elrontják a gyomrát, hányós-bukós lett tőlük. Így mivel nincs allergia a családban, 3 hónapos korától átálltunk a sima nem HA tápszerre.
2011. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk bevált, a kisfiam7 hónapos koráig itta. Pontosabban 6 hónapig a HA Startot, majd egy hónapig még a HA 1-et. Aztán megunhatta, mert egyre kevesebbet volt hajlandó enni belőle, most 8 hós, és banános Humanát eszik.

A Bebától egyébként nem fájt a hasa, széklete 2-3 naponta volt, de nem okozott gondot, normális volt. Én csak dicsérni tudom, mert bifidusz tartalma nagyon jót tesz az immunrendszernek, amíg azt ette, nem is volt beteg egyszer sem!

2011. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!