Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény a Beba HA sTART...

Vélemény a Beba HA sTART aKTÍV TÁPSZERRŐL?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi azt esszük a kezdetektől. Nem volt elég tejem, aztán betegség miatt el kellett választani. De előtte is alig volt. Nekünk bevált. Mire vagy kíváncsi pontosan? Szívesen válaszolok.
2010. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, kedvelik a gyerekek, az enyém sajnos nem fogadja el ezt sem, pedig már három féle tápit próbáltunk. Csak kiegészítésnek kellett volna, mert van tejem, csak nem mindig elég.
2010. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: mi is ezt használjuk, mert nincs elég tejem. Arra vagyok kiváncsi, hogy elegendő e a babának, ha csak tápit kap, ezen aggódom. Úgy szeretném csak szoptatni, de nem megy. Belebetegszem...Remélem megkap mindent ettől. Illetve lehet zöld a széklete ettől. Jobban fáj e a hasa a tápszertől, vagy az anyatejtől?
2010. ápr. 3. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt kapta kezdettől,elfogadta,szerette,de szorulást okozott,így Milupa Milumil-ra váltottunk,és az lett jó.8 hós
2010. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy barátnőm is ezt használja 5 hós babájának, állandó szorulása van a picinek hiába egészíti ki bármilyen gyümölccsel, zöldséggel

mi inkább milupa milumilt használunk

2010. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 9 hetes, és a feje vörösödik bele annyira nyomja a kakit. Lehet, hogy a tápitól van? Váltanom kellene?
2010. ápr. 3. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Azt már én is hallottam, hogy szorulást okozhat, de minden baba más és más. Az enyémnek semmi baja nincs tőle. Minden nap kakil, van, hogy 2x is. És az én babának is zöld a kakija :))


De ha csak pirosodik, az még nem jelent szorulást. Szorulás akkor van, ha kemény, vagy ha több napig nem produkál semmit. Enyém is szokott hangosan nyomni, de nem sír közben, meg ilyenek.

2010. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok


Meg kap mindent a tápitól, úgy vannak kitalálva, hogy semmiben ne szenvedjenek hiányt a tápszeres babák. Bár az anyatej sok betegségtől megvédi őket, de ha nincs, akkor nincs. Az enyém csak tápszert kap, szépen nő tőle, most 3 hónapos, és közel 7 kg. Mondjuk 3kg-val született.

2010. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem 3kg-al, hanem 4kg-al született :)))))
2010. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen. Megnyugtattál. Az én kislányom 3,5 kg-al született, most több, mint 5,5 kg. Akkor rendben van a kiscsaj..
2010. ápr. 4. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!