Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól jöhet a leesés...

Mikortól jöhet a leesés gátlós ágy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14hónapos a gyerekem mellettem alszik a nagy ágyon de rettentően félek, hogy leesik mert sokat mozgolódik és van, hogy felül és egyszercsak eldől. Engem sokszor letúr az ágyról de mondjuk az a legkevesebb. Ha berakom elalvás után az ágyába szinte mindig beveri a fejét az éjszaka a rácsba és nem éppen kis lendülettel tegnap pl azt hittem leszakadt az ágy akkora koppanás volt. A kérdésem az lenne, hogy volt valaki aki ennyi idősen váltott leesés gátlós ágyra? Szépen mászik le és fel is már az ágyra/butorra.


2023. márc. 20. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Fiammal 13, lányommal 14 hónaposan váltottunk.
2023. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Kereken 1 éves a kisfiam, 1 hete alszik a saját, leesésgátlós ágyában, ami alig magasabb amúgy a padlószintnél. Előtte velünk aludt a nagy ágyban, a kiságyat pár hetes kora óta csak játszani használta. Most a mi szobánkban van az ő ágya is. Én lepődtem meg a legjobban, hogy milyen könnyen ment a beleszoktatás. Amíg elalszik, én is mellette fekszem, éjjel egyszer felkel szopizni, akkor visszamegyek, utána végigalussza az éjszakát.
2023. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] ilyen van nektek is? Vagy alacsonyabb? Honnan rendeltetek?
2023. márc. 20. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi 16 hónapos korában cseréltük le, de csak azért ilyen keson, mert igazán egyik ágy sem tetszett. Végül egy ikeas kihúzható ágyat vettünk, amin ketten is kényelmesen elférunk. Ha majd egyedül alszik, és szimpla agykent fog funkcionálni, akkor veszünk rá egy leesesgatlot.
2023. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

2-es vagyok, mi innen rendeltük a “Tipi” típust.


[link]

2023. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Én ezt néztem ki, és szerintem 14 hónaposan fogjuk áthelyezni, mert 15 hónapos korára születik a kistesó, és az övé lesz a kis rácsos.

2023. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak basszus attól félek, hogy nehogy feláljon az ágyon és leessen mert mostanában napközbe állandóan az ágyon sétál. 2# 6# én is nézegetem az ilyen alacsony ágyakat de azon gondolkodtam, hogy ha nagyobb lesz át tudnak majd szokni, hogy magasabb ágyuk lesz?
2023. márc. 20. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
6-os vagyok. Leesni bárhonnan le tud, de meg tudja tanulni azt is, hogy vigyázzon magára. :) Ebben a Montessori ágyban még ellesz egy darabig, aztán egy nagyobb gyerek könnyebben megérti, hogy vigyázzon a magasabb ágyban. A rácsos kiságyból magas ifjúsági ágyra váltás is egy jó nagy ugrás, mégis megugorják ezt a gyerekek. Az alacsony ifjúságiról a magasabbra már egy kisebb váltás, szerintem annak könnyebbnek kéne lennie.
2023. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

11 hónaposan vettünk leesésgátló ágyat.

A nagy ágy már nagyon nem volt biztonságos.

De ebből is ki tud esni (éjszakai állatorvost kellett keresnem a telefonomon,nem láttam a sötétben a gyereket, ki is esett fejjel előre..)

Ha tudtam volna, hogy van olyan ágy, aminek akkora a rácsa, mint a kiságyé, olyat veszek..

2023. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!