Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a 9,5 hónapos babám...

Leesett a 9,5 hónapos babám az ágyról ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Kértem a férjem hogy figyeljen 5 percet a gyerekre amig letusolok, a férjem 1 másodpercre nem vigyázott a gyerek meg leesett az ágyról, és a homlokàt nagyon megütötte, szaladtam jégért, de még igy is puklis és piros neki.. nagyon sírt.. most már nevetgél, de az anyósom nagyon megijeszt, zokog sír (anyosom) ezálltal én is nagyon fèlek. A fèrjem azt mondja nem kell orvos de sajnos kezdek fèlni.. ugye nem lesz baja a kisbabámnak?

2018. júl. 10. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
24 óráig figyelni kell, ha hány, étvágytalan, akkor az utalhat kisebb agyrázkódásra. Anyósod meg húzzon haza, ne hisztériázzon nálatok.
2018. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2018. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyugalom! Figyeljétek 24 órán keresztül nem hány e, ugyanolyan éber e, mint máskor, nem aluszékony e (persze mikor nincs alvásidő). Nekem 8 hónaposan esett le. Lefordult az ágy közepéről, pedig ott ültem mellette. Az éjjelihez hajoltam kivenni a vitaminomat és csak hallom, hogy ott sír a lábamnál. Nekünk pont másnap kellett oktásra vinni, az orvos jót mosolygott rajtam annyira aggodalmaskodtam. Azt mondta ők még gumibabák. Már 2 éves, azóta nem volt baj.
2018. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Velünk szinte pontosan ugyanez történt meg a múlt héten, az én babám is 9,5 hónapos.


Kimentem reggelit csinálni a babának, addig a férjem vigyázott rá, és leesett az ágyról a földre, a homlokát verte be. Nőtt rajta egy kis pukli, ami picit bezöldült, de már szinte nem is látszik. Semmi baja nem lett (az én vérnyomásomnak annál inkább), én azért persze figyeltem napokig, de pont olyan volt a viselkedése, mint az esés előtt. Szerencsére az ágy sem volt annyira magas.


Figyeld te is, ha bármi furcsát látsz, mutasd meg egy orvosnak. Anyóspajtit meg állítsa le a fia, nem kell vészmadárkodni, meg valószínűleg feleslegesen téged idegesíteni.

2018. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagy valoszinüséggel nem lesz semmi baja, az ágy nem magas, nálunk már párszor leesett és nem történt baj, ha bármi fura van rajta akkor vidd dokihoz hamar.
2018. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem règ aludt el, köszönöm nektem segítetetek megnyugodni!:) a pukli lejebb ment már alig alig érzem! További szép estét!
2018. júl. 10. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De az egyik ismerosom babaja is koppant 11honosan a laminalt padlozaton,az elso osztalyt masodjara kezdi ujra.

Akkor mi is elmentunk orvoshoz,de a baleset miatt lett egy kicsit ilyen aztmondta

Elfogadtuk

2018. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Agyrazkodas miatt
2018. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 12 hónaposan járt így, én bevittem a Madarászba hogy nézzék meg. A gyerekorvos megvizsgálta, nagyon rendes volt, azt mondta jó hogy bevittük mert ilyen picijet be is kell ilyenkor ugyanis nem általános az a "parasztmódszer" hogy ha hány akkó baj van, ha nem hány akkó nincsen....

Továbbá egyéven aluliajat ilyen esetben 24 órás megfigyelés alatt bent tartanak.


Nem vagyok egy mindenért orvoshoz rohangálós, de a feje egy babának még eleg gyengécske, és laikusként egy agyrázkódást nem tudsz kiszűrni ilyen picinél. Ezt az orvos is elmondta.

2018. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A miénk 7 hónaposan ficánkolt le a pelenkázó asztalról. Pofára esett, mint a zsíros kenyér. Nem rohantunk vele este ügyeletre, de másnap lementünk a dokihoz, hogy ránézzen. Ha ètvágytalan, szédül, hány, vigasztalhatatlanul sír, akkor nyilván azonnal ügyelet (mmertugye ilyen csak és kizárólag rendelési időn kívül történik) Ha látszólag jól van, akkor is orvos, amint van rendelési idő.
2018. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!