Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép a Gyopár/Gyop...

Szerintetek szép a Gyopár/Gyopárka név?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Borzalmas
2023. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik; olyan kopáros, gyomos, meg hasonlít még hangzásra nekem a "gyökér"-re is (és ezt negatív jelzőként is használják emberekre, ha rosszarc) de ha neked tetszik; akkor adjad nyugodtan; mert amúgy vállalható; de én raknék mögé/elé mindenképpen szerintem második keresztnevet.
2023. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*a Gyopárka változat amúgy nekem jobban tetszik ebben az esetben. Abban több kedvességet találok annak a hangzásában. A Gyopár túl kemény, olyan, mint egy fának a törzse. Tudom amúgy, hogy a gyopár egy virág, mert pl a régi Hupikék törpikék számítógépes játékban is van havasi gyopár, amit össze kell néha gyűjteni, mint hozzávalót a varázsláshoz.
2023. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*a virágnak jól áll ez a név, embernek szerintem nem annyira; de második keresztnévként még akár fel is dobhatja.
2023. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép.
2023. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a Gyopár jobban tetszik, mint a Gyopárka.

Ha jól tudom, székelyeknél népszerű név.

A havasi gyopárra asszociálok a névről, védett vadvirág.

2023. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, borzalmas!
2023. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra megszokott, ismerek egy Gyopárt. Elsőre furcsa volt egy kicsit, de így már rég nem az.
2023. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kajitani ***** válasza:
Én is ismerek Gyopárkát,a beceneve Gyopi. A tesója Boróka, ő meg a Boró. Nekem nem furcsa már, elsőre volt csak az.
2023. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tetszik. Túl kemény, komor, nem névszerű.

A Gyopi becézéstől még fogyibbnak hat. :(

2023. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!