Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben miben altatod...

Ebben az időben miben altatod az újszülötted éjjel?

Figyelt kérdés
4 hetes baba, anyatejes, hason alszik mert maskepp nem tud, vekony takaroja van. Hosszú ujjú body plusz hosszú ujju labas rugi. Nem tudom, hogy a hason alvas szempontjabol ez nem -e sok. Elegge izzad szopizas közben. A nyaka is korben ki van pattogva meg a mellkasa tarkoja. A takaro kb a drekaig van. 21 fok van kb. Szerintem ez sok, de egy body+nadragot meg keveslek.
2023. márc. 22. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy hosszú ujjú rugdalozok elég lenne. Vagy ha nagyon akarsz alá valamit, akkor egy rövid ujjú body, de semmiképp sem hosszú ujjú a hosszú ujjura.
2023. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

A SIDS-nek (bolcsohalal) 4 komoly rizikofaktora van. Ebbol kettot teljesitesz is, az egyik a tuloltoztetes, a masik a hason altatas.

Ennyire nem felsz a bolcsohalaltol? Vagy miert csinalod, miert teszed ki a veszelynek ?

2023. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kajitani ***** válasza:
100%
Én hosszú ujjú rugiban altattam ennyi fokban.
2023. márc. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

#2 Az újszülött alhat hason. A kórházban az enyém a csecsemősök tették hasra aludni. Ne beszélj hülyeséget.


Kedves kérdező: én is megpróbálnám rövid ujjúval meg rugival es ha nem jo akkor siman rugival.

2023. márc. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a hosszuuju body plusz a hosszuuju rugi sok.

Tavaly aprilisban szultem,amikor jottunk haza a korhazbol sokkal.hidegebbek voltak mint most marciusban..

Rovidujju body plusz hosszuujju rugiban altattam,vagy hosszuujju bodyban es egy kis nadragocskaban.nalunk is 21,max 22 fok van ejjel

2023. márc. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Csak a rugit add rá, plusz zokni. Derekáig takaró.
2023. márc. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon fázós lehet. Hosszú body és 2,5 togos hálózsák van rajta, de ennél kevesebben fázik is.

Ha a tiednek melege van, meg lehet próbálni vagy a rugit csak, vagy body plusz nadrág. Ha esetleg így fázik, akkor majd gyorsan korrigálsz, azalatt a pár óra alatt nem fog megfázni.

2023. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rövid body hosszú pizsi plusz pléd( hálózsàk nagy rá)


A kórhàzban ennyit tettek rá a 27-8 fokban.

Azt nagyon túlzásnak éreztem, de nàlunk éjjel 21 fok van


Én hosszú pizsiben ès vastag takaróval alszom.

2023. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, felnott vagy, te tudod regulalni a homersekletedet. Egy ujszulott nem. Ezert eletveszelyes ha bemelegszik. O nem tudja leadni a hot.
2023. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hetes a babám. Éjjel 21 fok van nálunk is. Hosszú ujjú body + nadrág van rajt, vagy hosszú ujjú rugdalozo body nélkül. Vékony takaróval takarom én is.
2023. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!