Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki az miatt hagyta abba...

Van aki az miatt hagyta abba a szoptatást, mert rettenetesen aludt a babája? Ha igen, bevált? Hányszor kelt a baba éjjel míg szopott, mennyire csökkent a szoptatás befejezése után?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 14:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Azthittem, hogy azért kel a lányom. 14 hónapos korig szopizott, éjjel 3-szor ébredt. Szerencsére mindig nagyon hamar vissza is aludt.

Mikor abbahagytam, utána is ugyanúgy felébredt, még a mai napig is, csak most annyi a különbség, hogy felébred, és én megpuszilgatom meg megsimogatom és úgy alszik vissza. Jelenleg 21 hónapos és kétszer ébred éjszaka

2023. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%

Rokonoknál 6 éves korukig nem aludták az ikrek az éjszakát.


Mi most vagyunl levállóban volt, hogy több éjszaka sem kapott cicit, de az ébredések gyakorisága nem változott.

2023. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mint az elsőnél, csak nálunk 3 éves - 2 éve nem szoptatom - és a mai napig 2szer kel.
2023. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
4-5 alkalommal ébredt, nehezen aludt vissza. Az első tápszeres napján éjjel 7 órát aludt egyben és utána egyre többet, hosszabban aludt éjjel.
2023. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem valtozott, pont ugyanugy kel.
2023. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem hagytam abba a szoptatást,de gyengéd alvás tréninggel rászoktattam az alvásra. Csak fogzás idején nem alszik jól.
2023. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

1,5 éves korában vettem el tőle az éjszakai szopikat, éjjel 5 ébredésből maradt 3. Végül is, mondhatjuk, hogy segített :D

Az égvilágon semmit se változtattam, egyszer csak nem sokkal a 2. szülinapja előtt elkezdte átaludni az éjszakákat.

2023. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem hagytam emiatt abba, de ugyanúgy kelt utána a kisebb gyerekem, még jobban is egy időben, a nagyobb gyerekem pedig tápszeres volt, és sokkal többször kelt a kistesójánál. A mai napig nem alussza át az éjszakát, 5,5 éves.
2023. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Off: mi az a gyengéd alvástréning?
2023. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Én 6 hónaposan hagytam abba a szoptatást, mert elfogyott a tejem. 9 hónapos, még mindig 1-2x kel tápszer mellett. Semmi nem változott.

Én is csináltam alvástréninget, Kismamablogosat, nem tudom, hogy az ugyanaz - e, mint ez a gyengéd alvástréning, de ugyanúgy kelt utána is éjjel. Hiába tanultam ki az alvási ciklusait, ugyanúgy éhes éjjel a gyerek. :D

2023. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!