Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúra adtok lányosabb...

Kisfiúra adtok lányosabb holmikat, ha az maradt a tesóról?

Figyelt kérdés

Kobkr van egy cipőnk, ami a lányomé volt. Keveset hordta, nincs kitaposva. A fiam most kezd önállóan járni, lépegetni. És kezembe akadt a cipő. Pont méret, vékonyan bélelt, tehát még az időjárásnak is megfelel. De sötétlila, amin van egy kis virág. :D

Ti ilyet ráadtok a gyerekre? Vagy ragaszkodtok a fiús/lányos holmikhoz?


2023. márc. 23. 08:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A "kobkr" konkrétan akart lenni, nem tudom a telefon miért javította ki.
2023. márc. 23. 08:56
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Otthonra tökmindegy. Máshova is, ha téged nem zavar. :)

Én lányra adtam fiúsat, de a fiamnak csak a fiús darabokat tettem el. De ha egy idegen fiú babán látnék lila cipőt egy kis virággal, nekem annyira mindegy lenne. :D Add rá nyugodtan.

2023. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Én nem adnám rá. De ez a te döntésed.
2023. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha most kezd járni, akkor még 3 éves sincs. Ennyi idős korban simán. Óvodás kortól óvodába nem nagyon. Otthon vagy a kertben játszani, arra igen.
2023. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Itthonra gondoltam. Boltba vagy játszótérre azért nem adnám rá.

Bár én itthonra se. A férjem mondta, hogy szerinte tökéletes, arra pont jó, hogy lenyúzza, meg tönkretegye. Mert még sokszor mászik is, olyankor persze lehúzza a cipő orrát.

2023. márc. 23. 09:13
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Otthonra simán de utcára azért énse adnám :)
2023. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerintem ebben teljesen igaza van a férjednek.
2023. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Anyósom adott nekünk pár lányos darabot, de nem valami sötét, apró mintával max, hanem lila, tele virággal, meg rózsaszínt. (Cipőt is) "jó lesz a kertbe" mondattal. Hát azt már nem bírtam ráadni.

Van egy mellényúlt fekete zoknija, amin van egy pici ezüst szív, meg volt 2 nadrágja, ami sötét volt, de olyan lilásak, virág volt az alján 1db. Meg egy játszós kabátja, ami bézs színű, de virágos, na ezeket ráadtam az udvarba, meg sarazáshoz. De ezeket is csak k2,5 korig, azóta meg amúgyis magának választja ki a szekrényből mit akar felvenni.

2023. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2023. márc. 23. 09:26
 10/23 A kérdező kommentje:
Ilyen amúgy. Annyira nem gáz egyébként. Csak én tudom magamról, hogy nem vagyok normális, nálam mindig mindennek passzolni kell. 😅😅😅
2023. márc. 23. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!