Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket ne és melyiket igen?...

Melyiket ne és melyiket igen? Kisfiúra lányosabb jellegű ruhát adni, vagy kislányra kicsit fiúsabbat.

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányra lehet fiúsat, fiúra lányosat nem.

Pl. mikor a fiam megszületett, kaptunk a barátnőmtől egy lila virágos bodyt. Itthon ráadtam, gondoltam úgy sem látja senki. Hát elég gázul nézett ki, nem is adtam rá többet. Egy kislányra hamarabb adnék mondjuk kék nadrágot, vagy kisinget, mert azt még fel lehet dobni lányos kiegészítővel, mondjuk egy rózsaszín hajpánttal.

2010. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, nem nagyon tudok elképzelni lányos jellegű vagy színű ruhákat. Még a zöld és a sárga színnel is úgy vagyok, hogy van, ami kifejezetten tetszik rajta, és van, hogy odaadom az unokahúgom kislányának, mert én inkább lányosnak látom. A piros és a világosbarna viszont jól áll neki. Biztos a babától is függ:)
2010. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én a fiamra szívesen adok piros,ill narancssárga felsőket,mert jól áll neki.De persze nem hercegnős,vagy virágos.7 éves.

De viszont a lányomra sem adnék,pl sötétkék autós melegítőt.3 éves.Olyan fura lenne.

Csak pizsamákat használok nála a nagyobb tesóról,semmi mást.

A fiúsabb cipők,sapkák,is mindig olyan furcsák voltak az öltözékéhez Pl a szoknyákhoz.

Nem azért van ez mert túl igényes lennék,a legtöbb ruhájuk turis.

2010. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor még nem tudtuk a baba nemét, vettem egy sárga tipegőt mondván, ez unisex. Fiú lett, és nem sokszor volt rajta, mert olyan lányosan állt rajt, vagy hogy mondjam :)))
2010. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kislányon jobban mutat a a fiús ruha, mint kisfiún a lányos:)
2010. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

szia

én utálom a rózsaszínt, ezért a kislányomra inkább sárgát, pirosat, zöldet, lilát, bézst adok. de van rengeteg rózsaszín ruhánk, amiket kaptunk, természetesen azokat is hordja. simán adok rá zöld pulcsit, vagy türkizkék nadrágot, de pl. sötétkék kabátot azért nem.

ha kisfiam lenne, biztosan nem adnék rá virágos vagy lepkés ruhát, de mondjuk cicásat igen:) kisfiúra is adnék pirosat, sárgát, zöldet, lilát.

szóval: a lányoknak szerintem több lehetőségük van:)

2010. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja, és van sötétkék-sárga cipője is, meg barna is :)))

ilyen volt a használt bababoltban:)) (mindkettő márkás)


viszont rózsaszín cipője asszem nincs is....ja de, egyszer volt, de már kinőtte.

2010. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem a piros nem lányos szín, mert nálunk apának is szinte csak piros pólói vannak (a kedvenc focicsapatának a színe). Én is adok a fiamra pirosat, jól áll neki, de már egyre kevésbé adom rá, mert szegénykémet még sötétkék kertésznadrágban, kisingben, világoskék baseball sapiban, sötétzöld babakocsiban is lánynak nézik, nem még pirosban... :S
2010. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk végig kisfiút mondtak,de leányzó bújt elő! :)

Szóval az első méret az nálunk kék volt!ÉS én imádtam rajta!Most is sokmindene kék,mert olyan gyönyörű kék szeme lett (mint az apjáé)hogy nagyon jól áll neki!Ma vettünk etetőszéket és azt is kéket mert az tetszett jobban!Azóta persze szeretem lányos rucikba öltöztetni,de apa vadász így a fél éves lányunknak,több zöld,barna,és terepmintás ruhája van mint nekem!:)De az is nagyon jól áll rajta!

Viszont a kiegészítői (sapi cipő kendő szandi)azokból ragaszkodom a lányoshoz!

Persze van hogy csupa rózsaszínben van!

De ha a következő kisfiú lesz biztos nem adom rá a lányom rózsaszín rucijait!

Sokan (család)megkérdezték mikor megszületett,hogy mire hazajövünk a kórházból kicseréljenek e mindent rózsaszínre!Mondtam hogy dehogyis!A szobája sárga-kék!:)

2010. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a rózsaszíntől falra mászok, mondtam is mindenkinek, ha lányom lesz, nekem semmit ne hozzanak ami rózsaszín!

de fiam lett. én itthonra sem adok rá lilát, rózsaszínt, vagy virágmintás ruhát, de pl. narancsot, pirosat, sárgát igen. ha lányom lesz, ő is ezeket fogja hordani majd:)

2010. máj. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!