Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babára adtatok otthonra...

Fiú babára adtatok otthonra lányosabb ruhákat?

Figyelt kérdés
Nem szoknyára van kis ruhára gondolok :):):) Hanem,hogy rózsaszín, vagy cica mintás rucikat?????
2010. dec. 12. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Rózsaszínt nem se lilát. De kiscicás harisnyánk van, még piros rucija sincs.Ez az én hülye felfogásom...:D
2010. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5 hónapos fiamra piros fehér csíkos rugit adtam és tök ari volt benne szerintem semmi ciki nincs benne
2010. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én se szeretem fiún a lányos színeket,de sok ismerősöm azt mondja, hogy felesleges ezen lovagolnom, a babának tök mindegy, főleg ha otthon hordja ezeket és úgyis 2 perc alatt leböfizi megy ilyenek.....
2010. dec. 12. 22:35
 4/18 A kérdező kommentje:
A piros szerintem elég semleges, szőke kisfiúnak különösen jól áll!
2010. dec. 12. 22:39
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia


Otthonra meg talan igen.Bar nem tudom mit tennek ha fiam lenne :)

Szerintem egyedul a rozsaszin egyedul ami csak lanyoknak valo.Kesobb mar ez sem feltetel, de akkor mar nem Te valogatod a ruhait :D

2010. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kaptunk ajándékba rengeteg jó állapotú ruhát, sok lányosat is. 3 fiunk született, de nem voltam képes ráadni a rózsaszín nagyon csajos rucikat, max sárgát, krémszínűt. Csajos mintájút sem. Olyan,mintha bohócnak öltöztetnéd. Megszégyeníted. A rucikat elajándékoztam inkább.
2010. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Piros oké, de rózsaszín nem. Szerintem ez ami kifejezetten lányszín az a rózsaszín. Nem fogom csak azért ráadni mert itthon vagyunk és senki sem látja....de én így vagyok az agyonhasznált ruhákkal is. Nem adok rá turkált kinyúltat csak mert senki sem látja...
2010. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem,sosem.Egyetlen ruhánk van,ami lányos,egy szürke-fehér csíkos kis pulcsi,amin van egy hello kitty cica,ez van nagyon-nagyon ritkán ráadva,mikor csak az akad a kezembe.
2010. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan egyszer egy válaszadó megjegyezte,hogy kislányra egyáltalán nem gáz fiús ruhát,pl. kéket ráadni,de fiúra lányos,rózsaszín ruhát igen.Sztem a lányos anyukák fogják fel ezt így lazábban,akinek fia van,az tudja,hogy ez többet nyom a latban.
2010. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem adnék egy fiú gyerekre rózsaszín, piros, lila, ciklámen és lányos mintájú ruhákat. Viszont a lányomra kéket adok, azért az más!!!
2010. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!