Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hétköznapi tárgyakat...

Milyen hétköznapi tárgyakat adhatok a kezébe játszani?

Figyelt kérdés

Fél éves baba.

Jobban érdekli már bármi a játékain kívül.

Fakanalat meg habverőt a hosszú nyele miatt nem akarom hogy letolja a torkán.

Eddig üres petpalack, tápszeres pohár meg a kupakja, ikeás fagyiforma meg annak a tartója amit odaadtam.

Van még esetleg ötletetek? Olyan kellene amit ott hagyhatok neki ha elszaladok wc-re.


2023. márc. 23. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sütiformák, jégkockatartó, lábas fedele. Ha fémből vagy műanyagból van akkor tojástartó (arra gondolok, amibe a főtt tojást teszed), de nekünk kivehető a hűtőből az a műanyag, ami tojástartóként funkcionál.
2023. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy fém cukorkásdobozt imádott, meg a szilikon muffinformáimat. Különálló, színes kis formák, azt szerette pakolgatni. Cukorkásdoboz helyett egy Nivea kenőcs fém doboza is jó lehet, el tud vele szöszölni, hogy kinyissa. Tükör volt még nagy favorit, meg megveszett a fényképekért, egy fényképért kezdett el kúszni, ami rólunk készült. Nyomtattam neki a Rossmannban olyan családi képeket, amiket nem sajnálok, ha meggyűr. 2 éves, és még mindig rengeteget nézegetjük. Jó beszélgetési/mesélési alap is, hogy ki kicsoda a képen. Igaz ez utóbbit inkább felügyelettel ajánlom, az én lányom mindent a szájába vett anno.
2023. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!