Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudok védekezni, hogy...

Hogyan tudok védekezni, hogy mégegyszer ilyen ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
Sajnos az autóban hagytam ma a babákat, szerencsére nem esett baja.

2023. márc. 25. 18:43
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*babánkat
2023. márc. 25. 18:43
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Rakd hátra a pénztárcádat és a telefonodat is a gyerek mellé. Talán azok hamarabb eszedbe jutnak
2023. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Úgy,hogy mielőtt kiszállsz hátranézel a hátsó ülésre.
2023. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem bántásból kérdezem, de hogy lehet egy gyereket az autóban felejteni?
2023. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Legyen eszedben,hogy mar anya vagy,felelos vagy egy kis eletért..

Megjegyzem lanyom 9 eves fiam 1 meg soha nem felejtettem oket az autoban.

2023. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Olvastam a hosszú pszichológiai elemzést arról, ez hogyan lehetséges, de istenbiz elképzelni nem bírom. Nem gonoszkodásból, komolyan kérdezem hogy lehetséges? Kiszállsz az autóból és egy percig nem jut eszedbe, hogy a gyereket valamikor hátra raktad. És volt, hogy hónapokig alig aludtam, raktam hűtőbe távirányítót meg ilyenek, de a gyerekről akkor se feledkeztem meg sose semmikor. Amióta meg nagyobb, és tudok pihenni, pláne nem. Egyszerűen nem értem. Vezesd be azt, hogy mielőtt kiszállsz hátranézel, akkor is, ha nem viszel senkit. Idővel rögzül.
2023. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
De hogy hagytad az autóban? Amedig beszaladtál a benzinkúton fizetni? Vagy amíg bevitted a vásárolt cuccot az autóból a házba? Vagy kiszálltál majd 1 óra múlva eszedbe jutott hogy hoppá nincs bent a gyerek? Mert a legutolsón kívül a többi rendben van és teljesen mindennapos.
2023. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

Erre kíváncsi lennék, hogy történt.


Egy 2 kisgyerekes anya, aki sosem felejtette el a gyerekeit

2023. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
7#-es én is ugyanezen gondolkozok ilyenkor. Nálunk gyerkőc előtt sokat vittük a kutyánkat,ha utaztunk,sokszor eldőlt hátul és aludt,de amikor kiszálltunk mindig az volt az első,hogy hátranézünk. Sosem hagytuk az állatot sem ott(egyébként,ha nem vittünk/viszünk senkit is hátranézünk,hogy nem-e hagyok ott valamit). Na de mióta megvan a kislányunk,el sem tudom képzelni ezt a szituációt. :D Elmegyek vele a boltba pl.,kiszállok és bent jut eszembe,hogy őt is hoztam? Eszembe se jut,hogy HA ő nincs velem,akkor egyedül van otthon?Vagy ki vigyáz rá?:D
2023. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

Komolyodj meg és fogd fel hogy anya vagy aki felelősséggel tartozik a gyerekéért!

Hogy az istenbe lehet elfelejteni hogy ott van veled a gyerek???

Persze fáradtság, kimerültség de mindenki az volt...erre nincs jó magyarázat

2023. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!