Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 4hós, és párommal a...

Babám 4hós, és párommal a szülés óta kétszer voltam együtt. Egyszerűen ő nem akarja, énszeretném, de többszöri próbálkozás után mégegyszer nem csinálok hülyét magamból. Miért nem akarja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

fura, nálunk fordítva van.

mindenképp beszéljétek emg, ki mit érez.

2010. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok sajnos,nálunk is apa nem akarja.6 hónapos a fiam!:( Mesélték hogy vannak férfiak akiket ,,megvisel" a szülés és utánna nem kivánják a párjukat!
2010. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pedig tuti hogy van rá igény,én azon gondolkodtam,hogy a szoptatás tartja vissza:(
2010. nov. 11. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos múlt a lányom és még nem voltunk együtt.:( Nem szeretek kezdeményezni, de már apropoztam, és mondtam azt is hogy szexpartner után nézek. A körülmények is okozzák, de régen megtalálta a lehetőséget.
2010. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk császár volt, nem az az ok, és ráadásul, folyton arról beszél, hogy minél hamarabb jó lenne kistestvér.
2010. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem akarja? Egyértelműen visszautasít téged? Mert ha igen, akkor ott helyben meg kellene tőle kérdezni a miértjét, és te is tisztán látnád a dolgokat.

Szóval szerintem ő tud csak segíteni neked, de leírhatnád bővebben, hogy mi van nálatok, hogy viselkedik veled.

2010. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezekben az esetekben szokott kiderülni, hogy a pasinak van valakije.
2010. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért minket kérdezel, miért nem őt? Mi nem látunk bele sem az ő fejébe, sem a kapcsolatotokba. Üljetek le miután elaludt a baba és beszéljétek meg. Kérdezz rá nyíltan, mondd el, hogy neked ez fontos, mert nem akarod, hogy elromoljon a kapcsolat kettőtök között.
2010. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akik mondig lehurrognak azok a f....érst írnak?Elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2010. nov. 12. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!