Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülnétek mégegyszer a párotok...

Szülnétek mégegyszer a párotoknak gyereket? Úgy értem, mennyire vált be apaként? Mindenben segít, amit a baba születése előtt megígért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos a válaszom :nem!!Nagyon hasfájós a babánk,aki most 2 hónapos,de mivel nem tudja lenyugtatni,visszariadt tőle sztem,és már csak felszinesen foglalkozik vele!:(

Épp emiatt kezd is tönkremenni kicsit a kapcsolatunk:(

2011. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Akár még 8-at is :)

Nagyon sokat segített az eddig eltelt 2 évbe.Nem volt olyan amit ne csinált volna meg és kérni se nagyon kellet mert kivette bőven a részét magától mindenbe.

2011. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Hát előre nem ígér semmit, azt sem tudtuk pontosan, mire számítsunk. És amióta két gyerekünk van, még inkább tudjuk, mert a második teljesen más.

Éjszakánként csak ő tudja megvigasztalni szinte, sokat kel hozzá, pedig nehezére esik.


Természetesen nem tökéletes, de én sem vagyok az.


Tervezünk még további babát is!

2011. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az én párom szerintem a mintaapa, de legalábbis nekem a minden! Amellett, hogy dolgozik ugye nagyon sokat besegít és mindent ő akar csinálni a baba körül, ha itthon van :D Egy igazi angyal.

De jelenleg úgy gondolom nem akarok többször szülni, persze nem miatta van ez.

2011. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Igen,sokat segit és sokat éjszakázik vele ha ugy van,hiába dolgozik mellette sosem panaszkodik.:)

Bár vannak vitáink de nagyon jó apa.:)

2011. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
és neked kedves kérdező,mi a válaszod?:)
2011. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen.Szültem is neki 6 hónapja még egy gyönyörű kislányt.:)Sokat segít és még ezek mellett rengeteget dolgozik,hogy mindenünk jó legyen és ne keljen nélkülöznünk.:)Imádom.:)7 éves és 6 hónapos kislány anyukája
2011. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
SOHA! Én is ugyanezt kérdezem tőled is.
2011. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akár 20-t is, bár fizikailag bem bírnánk.Az utóbbi időben sokat voltam kórházban, ő volt itthon egy 29 hónapos kis gengszterrel, és 1 három hónapos kislánnyal.Pelenkázott, fürdetett, etett, pelenkázott stb.Szerintem sok nő társ megirigyelhetné!!!!
2011. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én is szülnék természetesen neki még egyet (bár ez nálunk kicsit komplikált, mert az első terhességemmel is gondok voltak, nem igen támogatják a dokik a továbbiakat). De ettől eltekintve nincs okom panaszra, nekem is a párom a mintaapa, aki mindent megtesz a saját babájáért már az első perctől kezdve.

Csak azért kérdeztem, mert a minap hallottam egy beszélgetést két ismerős között, akiknél látszólag apuka is kiveszi a részét a babagondozásból, de mint kiderült, csak látszólag. Dicsekedni szeret a gyerekével, de pelenkázni vagy etetni, pláne éjszakázni na azt már nem.

2011. jan. 4. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!