Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszitek közösségbe a gyermeke...

Viszitek közösségbe a gyermekeiteket?

Figyelt kérdés
fiam 8 hónapos és még nem igazán voltunk semmilyen baba foglalkozáson, klubban, Ti?
2010. okt. 7. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

szia,


igaz, hogy a mi fiunk már 22 hónapos, de 3 hónapos kora óta járunk közösségbe. akkor az úszással kezdtük és ahogy nőtt és lett szép idő kezdtük a barátkozást. már két baba is van, akikkel szinte születésüktől fogva kis haverok, mi anyukák is jóban lettünk. mondjuk Ő egy kis duracel nyúl, imádja a bandázást, folyton jövés-menésben vagyunk. játszótér, játszóház, séta, barátkozás, plázázás, kávézás, én cipelem magammal minden hová és igyekszem úgy megoldani, hogy legyenek velünk más kisgyerekesek is :)


Ági

2010. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan baba foglalkozásra mi nem jártunk. Szomszéd, környékbeli gyerekek, babák, velük szoktunk találkozni és játszani, valamint volt már jópár eset, amikor hipermarketben, vagy téren sétálva babákkal találkozva elvoltunk együtt egy ideig.
2010. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és most 11 hónapos.
2010. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! 1O hónapos a kisfiam, most kezdtünk el játszótérre járni, és jövő héttől megyünk baba-mama tornára és klubba. Remélem tetszeni fog a kislegénynek.
2010. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mostanában kezdtem el vinni 9 hónapos kislányomat a családsegítőbe, ott hetente van baba-mama klub. Néha kirándulást is szerveznek, meg előadókat is hívnak mindenféle témában. Kislányomnak is nagyon tetszik, és nekem is, hogy sok gyerek között lehet.

Nyáron egyszer-kétszer lementünk a játszótérre, de ott még nem sikerült bekapcsolódni a társasági életbe.

2010. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos korától jártunk Helen Doron angolra, előtte néhányszor Ringatóra. Azóta mondókás-éneklős angol is volt párszor, ma először meg játszóház (most 15 hós). Nyár eleje óta meg heti egyszer összejöttünk két másik kisgyerekes anyukával és fiaikkal valamelyikőnknél.
2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!