Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-23°van napközben a házban....

22-23°van napközben a házban. A babán általában egy rövidujjú body és egy rugdalózó van. Félig szoktam csak be takarni, az elég? Ha teljesen betakarom, úgy gondolom melege van

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ezt babája és takaró vastagsága is válogatja. Én valami vékonnyal takarnám be, nekünk pl. van Aldis textilpelusunk, sűrűbb szövésű, pici korában sokszor takartam be azzal. Szerintem próbálgassad, hogy hogy nem izzad meg. Ha betakarod félig, nem hideg a tarkója, és nem izzadt a fejecskéje, akkor
2023. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó lesz. Bocsi elküldtem hamarabb.
2023. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős mondjuk?

Mert lehet 1 hetes, de valaki a 2 évest is babának hívja.


Nálunk is 22-23 fok van. A 8hónaposom rövid body és hosszú nadragban van éjjel-nappal. Nem használunk takarót.

2023. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy a 3 irja,nem mindegy mennyi idos a baba,fazos-e vagy inkabb mindig melege van.

Az en fiam 1 eves,szuletesetol fogva mindig melege van...takarot nem hasznaltunk szinte soha,es altalaban 22 fokban rovidujju bodyban volt es hosszu nadragban.ejjel 21 fok van nalunk,es egy body meg egy pizsi nadrag van rajta.

2023. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felig sem kellene betakarni 23 fokban ha van rajta 2 reteg ruha.
2023. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos, hosszú body+nadrágban van bent itthon, alváshoz kap egy vékony takarót, mert akkor nem mozog, de az egyik lábát mindig kidugja alóla. :)
2023. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3hetes a baba
2023. márc. 27. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor inkább nem takarnám be, csak ha hideg a keze. Az ilyen piciknél nagyobb a veszélye a túlmelegedésnek, mint a megfázásnak, és ha az arcára húzza a takarót, csak felesleges kockázat.
2023. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!