Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire muszáj bodyt, rugdaló...

Mennyire muszáj bodyt, rugdalózót hordania a babának?

Figyelt kérdés

Gond, ha nadrágba, hosszú ujjúba/ harisnyába, kisruhába stb öltöztetném?

Estére persze maradna a body meg a rugi. De nappal nem lehet "felnőttesebb" ruhában?


2021. okt. 14. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ráadhatod de neked nem lesz kényelmes, mert állandóan a nyakában lesz!
2021. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Azt adsz rá, amit szeretnél.


Nekem az a tapasztalatom, hogy praktikusabb a body + talpas nadrág. Amennyit izeg-mozog, a póló és a ruha folyton a nyakában lóg és csak frusztrált lesz tőle.

2021. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ráadhatod, de ahogy a 2-es írja, pici babánál baromira nem kényelmes, mert folyton kint lesz a dereka.
2021. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
A nadrág és a harisnya lecsúszik majd, a szoknya, ruha és a felső fel.
2021. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
A body szerintem mindenképpen kell, anélkül a nyakában lesz minden, ki lesz a háta, hasa, mindene, a pelenkát sem tartja meg semmi. Én rugdalózót csak az első pár hétben használtam nappal, utána csak pizsamának, de piciknél az is nagyon praktikus. Nálunk a body+nadrág kombináció a mindennapos most is, pedig már 13 hónapos a lányom.
2021. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ahh èn meg hogy örülnèk neki ha mèg most is bodyt adhatnèk rà, a legjobb volt, sose volt kint a dereka, nem kellett igazgatni, tartotta a pelust, ès abból is annyira szèpek vannak , nekem spec hiànyzik.
2021. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Adhatsz, de gyorsan ra fogsz jonni, hogy mennyire nem praktikus, hacsak nem ec-ztek surun, egyebkent 5-os leirta, amiket en is irnek. Annyi meg, hogy en adtam ra zoknit zoknitartoval, es talp nelkuli nadragot, de csak mert nagy talpa volt, hosszu labai, rovid ideig talaltam ra csak sajnos talpas nadragot. A h&m-esek egyebkent nagyon szuperek.
2021. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja, ha hordozod, akkor jobb a talpas nadragnal a sima nadrag+zokni, vagy a harisnya. Zoknitartot (socks ons) a mamamibolt online boltban lehet kapni.
2021. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Minel egyszerubb ruhakba erdemes oltoztetni. A body+rugi, vagy body+talpas naci+pulcsi a leggyorsabb, kiveve, ha a gyerek utalja, ha a fejen athuzol valamit, mert akkor atlapolos body+rugi. Egy izgagabb es rgy nyugodtabb gyerekem van, mindkettonel igyekeztem minel elobb tullenni az oltoztetesen, es body+rugiba sokkal gyorsabban bele tudtamoket tenni. A nyugodtabb gyerekemet valtozatosabbanoltoztettem, o jobban turte, nala volt sokfele ruha, de a body tenyleg kell, hogy tartsa a pelenkat. Majd bugyipelenkanal lesz jo a polo.
2021. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Neki kényelmetlen lesz, te meg folyton húzogathatod...
2021. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!