Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hagyta sírni a babáját...

Aki hagyta sírni a babáját kicsiként, csecsemőként,annál mi lett végül?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag a kérdésre szeretnék választ, ismerem én is a kutatásokat, tudom,hogy nem hagyunk sírni babát,stb. Én most csak érdeklődöm. Mert sehol vagy alig találtam olyan tapasztalatokat,akik hagyták ordítani. Persze,ezt nem szokás bevállalni. Szóval még egyszer: csak a kérdésre kérek választ. Babát nem hagyunk sírni soha stb válaszokat,köszi,de nem.

Lehet a gyereked pár éves,vagy akár felnőtt is, és annak idején hagytad sírni. Mi lett? Meddig tartott,és később milyen baba /gyerek/ felnőtt lett? Nem arról beszélek hogy elhanyagoltad. Hanem arról,hogy gyakorlatilag állandóan,non stop üvöltött, nem éhes,nem szomjas,tiszta a pelus,szépen fejlődik (!), szeretgeted, babusgatod, de rendszeresen rá jön az orditas,órákon át, és akárhogy próbálkozol maximum addig tart,míg az adott dolgot csinálod,amint abbahagyod megint üvölt,de van hogy az se segít. A te kapacitasod pedig véges ,mert az alap szükségleteidet,vagy a másik gyereked nem tudtad ellátni arról nem is beszélve hogy aludni is muszáj néha. Akinek nem volt ilyen a babája az elképzelni se tudja ez milyen. Szóval még egyszer: csak a kérdésre szeretnék választ.



2023. márc. 30. 13:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem sirni hagyas.akkor mi?magyarazd el legyszives mi az amikor uvolt a gyerek o pedig nemtorodik vele hogy uvolt .

Ha meg nem birja akkor kerhetne segitsegwt,akar babysittert is vagy baratot,rokont ...ne a csecsemo igya meg a levet annak hogy az anyja mentalisan nem bir a gyereknevelessel megbirkozni

2023. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
93%
40es ha ennyire nem bírja már az elején még minden baja van akkor minek vállalt gyereket? Senki nem tartott gondolom pisztolyt a fejéhez hogy már pedig neked szűlnöd kell.
2023. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
91%
41 vagyok.en is azt hittem,hogy a fiam olyan lesz mint a lanyom.aludni fog,minden happy lesz,aha francokat...a honapok alatt meg tudom szamolni az egy kezemen mikor alustam normalisan...a karikak a szemeim alatt mar vetekszik a Fester bacsieval....megis itt vagyok,nem haltam bele a faradsagba,sem az ehsegbe,es zuhanyozni is szoktam...
2023. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!